Mobil

Nokia'dan ilk çift SIM kartlı Windows Phone telefon geliyor

Lumia 630 ve Lumia 635 modellerinden yeni bir görüntü geldi.

Nokia'dan ilk çift SIM kartlı Windows Phone telefon geliyor

Nokia firması Windows Phone 8.1 ile çalışan akıllı telefonları üzerinde çalışmaya devam ediyor. Şirketin çift SIM özellikli Lumia 630 ve Lumia 635 modellerinden yeni bir görüntü geldi.

Ünlü Twitter kullanıcısı @Evleaks’ın sızdırdığı ekran görüntüsü, Nokia’nın üzerinde çalıştığı yeni Lumia modellerinin çift SIM özelliğine sahip olacağını gösteriyor. @Evleaks’ın yayınladığı ve Moneypenny kod adlı modelin Eindows Phone 8li arayüzü olduğu belirtilen ekran görüntüsünde, 3G ağlarına erişimi olan iki SIM kartlarının varlığının yanı sıra, Nokia MixRadio, HERE Maps ve resmen WP için yayınlanan Vine uygulaması görünüyor.

1387880562_nokia-moneypenny-lumia-630-635-dual-sim-windows-phone-8.jpg

Görselde ekran görüntüsü 480 x 854 piksel olarak görülüyor. Windows Phone 8, 720 x 1280 piksel çözünürlüğü destekliyor ancak bu çözünürlüğü desteklemiyor. 480 x 854 görüntü olarak aynı boy oranına sahiptir bu yüzden Moneypenny'nin bir 720p akıllı telefon olduğu düşünülüyor. Çift SIM akıllı gelişmekte olan piyasalarda oldukça popüler ve bu yüzden Nokia’nın bu cihazları Asya ve Afrika ülkelerinde piyasaya süreceği düşünülüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.