Mobil

Yeni HTC One (M8) parçalara ayrıldı! (Video)

iFixit ekibi yine bilindik yöntemi ile bu kez HTC One (M8)'i parçalara ayırdı.


HTC'nin yeni amiral gemisi One (M8) tanıtıldıktan sonra birçok test ve karşılaştırma haberlerine konu oldu. Cihazın popülerliğide ön planda olunca bizlerde yabancı veya Türk siteleri gibi One (M8)'in haberlerini yapmaya çalışmaktayız. Ve yine cihazla ilgili bir haberle karşınızdayız.

Dev firmaların amiral gemi modellerine uyguladığı parçalara ayırma testleri ili tanıdığımız iFixit sitesi bu kez HTC One (M8)'ı masaya yatırdı. iFixit tamirinin oldukça zor olduğunu söyleyerek bu açıdan akıllı telefona 10 üzerinden 2 puan vermiş. iFixit ekibi, telefonun parçalara ayrılmasının yanında, bataryanın anakartın altına gömülü olmasından, ve ekranının değiştirilme işleminin diğer parçalara bağlı olmasından ötürü çok zor olduğunu belirtiyor. 

1395925958_img20140327001313.jpg

Ekip 19 işlem sonucunda HTC One (M8)i parçalara ayırabilmiş.Son olarak iFixit telefonda beğendiği tek şeyin, yekpare metal gövdesinin daha dayanıklı olduğu gerçeğinin göz ardı edilmemesi gerektiğini söylüyor. iFixit'in cihaza uyguladığı sökme işlemini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.