Mobil

Yeni iOS sürümü iPhone kullanıcılarını heyecanlandırdı!

Apple, iPhone, ve iPad kullanıcıları için iOS 16.4 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme, Apple Music' teki yeni özelliklerle birlikte bir dizi güvenlik düzeltmesi içeriyor.

Yeni iOS sürümü iPhone kullanıcılarını heyecanlandırdı!

iOS 16.4 güncellemesi, iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcıları için kullanılabilir hale geldi. Yeni güncelleme, özellikle Apple Music aboneleri için birçok yeni özellik içeriyor. Apple Music'teki yeni özellikler arasında, dinlenen şarkıların otomatik olarak paylaşılmasını önlemek için bir seçenek ekleyen ve kişisel iCloud müzik kitaplığınızda bulunmayan şarkıları Apple Music'te dinlerken otomatik olarak indirme özelliğini sağlayan "Önerilen Şarkılar" adlı bir çalma listesi yer alıyor.

Güncelleme ayrıca bir dizi hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi içeriyor. Örneğin, bir Wi-Fi ağına bağlıyken, "Ayarlar" uygulamasında, Wi-Fi ağı adının altında "Hassas Wi-Fi" olarak bir açıklama görüntüleniyor. Güncelleme ayrıca, çeşitli uygulamaların beklenmedik şekilde kapanmasına neden olan bir hatayı düzeltiyor.

Yeni iOS sürümü iPhone kullanıcılarını heyecanlandırdı!

iOS 16.4 güncellemesi, Apple'ın en son güvenlik düzeltmelerini de içeriyor. Bu güncelleme, cihazınızın güvenliğini artırmak için yama uygulamalarını, bilinen kötü amaçlı yazılımları ve kimlik avı saldırılarını engeller.

Apple, kullanıcılarının cihazlarının güvenliğini sağlamak için düzenli olarak iOS güncellemeleri yayınlıyor. Bu nedenle, mümkün olan en kısa sürede güncellemeleri yüklemek, cihazınızın en son güvenlik özelliklerine sahip olmasını sağlar.

Sonuç olarak, iOS 16.4 güncellemesi, özellikle Apple Music kullanıcıları için birçok yeni özellik sunuyor. Ayrıca, bir dizi hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi içerdiği için, iOS cihazınızın daha güvenli ve sorunsuz bir deneyim sunması bekleniyor.

Yorumlar
Kuleli
YouTube de yayımcılar in altında kullanıcı yorumları berbat bir durum da resmen içine ettikleri yazılıyor yükleyip yüklememe durumu tam Araf lık,,,
Cevapla
vakko
Şarj çok cabuk bitiyor yeni sürümle. Pil %100 şarj oluyor boşta sabah bir kalktıgımda %80 kalmış oluyor. Diger sürümde bu deger %90-92 seviyelerindeydi
Cevapla
Ahmet
Ben yükledim şimdilik gayet iyi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.