Mobil

Yeni iPhone 6 görüntüleri; Yine iPhone 6 görüntüleri

iPhone 6 görüntüleri gelmeye devam ediyor


Apple'ın iPhone 6 lansmanına sayılı günler kala Apple cephesinden yeni fotoğraflar gelmeye devam ediyor. iPhone 6 ile ilgili bilinen en önemli bilgi 2 farklı ekran boyutu ve arka kısmının metal yüzey olacağıdır. 

Apple ilk nesi iPhone'da da metal arka yüzey kullanmıştı. Fakat arka kısımda bulunan Wi-Fi anteni ve GSM anteninin metal harici bir yalıtkana ihtiyacı vardı. Apple'da ilk nesil iPhone'da hatırlarsınız alt kısmı siyah renkli plastikten yaparak hem tasarımı güçlendirmiş hemde bu sorunun üstesinden gelmişti.

1404418918_glamorous-iphone-2g-wallpaper-desktop-wallpapers.png

Apple'a yakın kanaklar iPhone 6'ın da alüminyum arka yüzeyilegeleceğini doğruluyorlar; fakat Apple ilk nesil iPhone tasarımından çok daha farklı bir tasarımı bizlere sunacak. 

Ünlü tasarımcı Mark Pelin yeni iPhone 6'nın arka yüzeyindeki ince çizgilerin nasıl olacağını bizlerle paylaştı. Bu tasarımın alüminyum yüzeyde mükemmel göründüğünün belirtmek durumundayız. 

iPhone 6 aşağıdaki resimlerdeki gibi gelecekse özellikle Samsung'un tasarım anlamında büyük bir devrime ihtiyacı var gibi görünmüyor mu?

1404419469_image-iphone-6-concept.jpg1404419482_image-iphone-6-concept2.jpg1404419493_image-iphone-6-concept3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.