Mobil

Yeni iPhone görüntüleri ortalığı karıştırdı!

Yeni iPhone görselleri gerçek mi?


Yeni iPhone piyasaya sürülene kadar ortalık sakinleşmeyecek gibi görünüyor. Hergün yeni bir hbaer ve görüntü ile karşımıza çıkan iPhone 5'in görüntüleri bu sefer ortalığı karıştırdı.Geçtiğimiz günlerde sizlere yeni iPhone'un 12 Eylül tarihinde tanıtılacağı ve aynı ay içerisinde satışa sunulacağı haberlerini yayınlamıştık. Bu söylentilerin gerçek olduğu gün geçtikçe ortaya çıkıyor.

Sürekli görüntüleri çıkan ve iPhone 5 olduğu iddialarına son olarak Bangkok'ta ortaya çıkan ve iPhone 5 ya da diğer adıyla yeni iPhone'un prototipi de eklenmişti. iPhone 5 olduğu iddia edilen tasarım ise şimdiye kadar yayınladığımız görüntülere çok benziyor.


Bu görüntülerin birbirinin aynı olması gerçek iPhone 5 olacağı yönündeki iddiaları kanıtlar nitelikte. Ancak bu görüntülerde iki ihtimal bulunuyor. Birincisi, bu gerçek iPhone 5'in görüntüleri olabileceği. İkinci ihtimal ise sahte tasarımın elden ele dolaştığı ve birilerinin internet alemini ciddi şekilde kandırıyor.

Aslında bu tür haberler Apple'ın lehine ilerliyor. Bu tür söylentiler oldukça iPhone 5 daha çok merak ediliyor ve sürekli gündemde kalıyor. Bundan daha iyi bir reklam olamazdı herhalde. Çok değil kısa bir süre sonra bu iddiaların gerçekliği ortaya çıkacak. 12 Eylül tarihinde tanıtılacağı söylenen yeni iPhone gelinceye kadar bu tarz haberlerde bitmeyecek gibi görünüyor.

Sonraki sayfalarımızda ortalığı karıştıran görntüleri inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.