Mobil

Yeni iPhone satış rakamlarını nasıl etkileyecek?

iPhone 5 için geri sayım başladı!


12 Eylül'de tanıtılacak iPhone için geri sayım başladı. Yaklaşık 3 aydan fazla süredir yeni iPhone hakkında görüntüler, bilgiler sızdırıldı. Apple için problem şu ki yeni iPhone'un tasarımı konusunda kullanıcılar çok etkilenmiş görünmüyor.

Kullanıcı ara yüzü ve tasarımda büyük bir değişikliğe gitmeyen Apple'ın yeni bir şeylere ihtiyacı var gibi görünüyor. Sosyal medya ve  haber sitelerinde yapılan yorumlar yeni iPhone'un çok beğenilmediği yönünde. Yeni iPhone'un dünya çapında nasıl bir etki oluşturacağı hala merak konusu olmakla birlikte aşağıdaki grafiklerde de yeni iPhone'un satış rakamlarını nasıl etkileyici konusunda tahminler bulunmaktadır.

1346935860_6.jpg

iPhone 4S 200 milyon satış rakamlarına ulaşmış bir telefon. Yani yeni iPhone konusunda her ne kadar yüzdeler beğenilmediğini gösterse de Apple'ın başarısında çok büyük değişiklikler olacağını düşünmüyoruz.

Yorumlar
fox
what! 200 milyon mu? Bi sıfır fazla mı olmuş ne.Belki 5 o kadar satar.Tabi 200 dolar olursa.
Cevapla
tamer
20 milyon demek istedi herhalde...
Cevapla
Misafir
200
Cevapla
ibrahimyz
200 milyon mu. Bi yanlislik olmasin
Cevapla
fox
what! 200 milyon mu? Bi sıfır fazla mı olmuş ne.Belki 5 o kadar satar.Tabi 200 dolar olursa.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.