Mobil

Yeni iPhone'dan bir görüntü daha!

Yeni iPhone olduğu iddia edilen yeni görüntüler geldi.


iPhone 5'in tanıtılmasına bir ay kala iPhone haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz günlerde Apple'ın kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlandığı iPhone 5 akıllı telefon olduğuna dair bir çok iddialar ve resimler web sitelerde yayınlandı.

Şimdiye kadar yayınlanan bu resimlerin hemen hemen hepsinin yalan olduğu ortaya çıktıktan sonra dün ortaya çıkan bir fotoğraf iPhone 5 resimleri arasında yerini aldı. Bu görüntüler Singapur'da ortaya çıktı ve bu resimler ilk önce Facebook üzerinden dağıtılmaya başlandı.

Facebook'tan sonra uzak doğulu sitelerin yaptığı haberlerle popüler olan sözde iPhone 5 resimleri şimdilerde oldukça ilgi görüyor. Yeni iPhone konseptinde olacağı söylenen bütün özellikler ve farklı bağlantı yapısı bu resimlerde de ortaya çıkıyor. Ancak resimlere bakıldığı zaman giriş portunun üzerine siyah renk ile kapatılmış olması bu ürünün sahte olduğunu düşünmemize neden oluyor. Büyük ihtimalle bu akıllı telefon Çin'li bir üretici tarafından çıkartılan bir iPhone klonu olabilir.

Cihaza ait diğer görüntüleri bir sonraki sayfalarımızda inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.