Mobil

Yeni nesil iPhone SE tekrar göründü!

Tasarımcı Martin Hajek iPhone SE için yeni renderlar ortaya koydu

Yeni nesil iPhone SE tekrar göründü!

Apple 21 Mart'ta Spring Forward 2016 etkinliğini yapacağını duyurdu. Bu etkinlikte tanıtacağı kesinleşen yeni nesil iPhone SE için geri sayım başlamışken telefonun şemaları üzerinden yapılan renderlar da çıkmaya başladı. Ünlü tasarımcı Martin Hajek ise yayınlanan bu şemaları kullanarak oldukça gerçekçi bir iPhone SE konsepti ortaya çıkartıyor.

1456992522_iphone-se-mockup3.jpgTasarımda öne çıkan farklılık kamera lensinin daha fazla kasaya hizalanmış olması ama bunun sebebinin yeni bir teknoloji değil de kasanın kalınlaşmış olmasına bağlı olduğunu belirtelim.

1456992621_iphone-se-rumor-mockup.jpgiPhone SE'nin A9 yonga seti ile geleceği belirtilirken Siri tarafında da özelleştirme bekleniyor. Apple'ın A9 yonga setine entegre edilmiş hareket algılayıcı M9 parçacığının artık daha efektif olarak kullanılabileceği de söylentiler arasında.

1456992720_iphone-se-mockup2.jpgApple'ın yeni nesil telefonunun 16GB ve 64GB versiyonları olacağını hemen hatırlatalım. Pil tarafındaysa tam bir bilinmezlik söz konusu ama birçok kişinin iPhone 5S'in 1560 mAh pil gücünden daha fazlasını sunacağını söylediğini de hatırlatalım. 1642 mAh pil gücü ile ilgili kesin olmayan bilgiler internette dolaşsa da 21 Mart tarihinde Apple'ın neyi, nasıl planladığını hep birlikte göreceğiz...

Sizce Apple iPhone SE ile neyin peşinde?          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.