Mobil

Yeni Play Store indirilebilir durumda – Yükleyin!

Android 4.3'te yer alacak yeniliklerden biri de güncellenen Play Store olacak.


Geçtiğimiz günlerde Nexus 4’te fark edilen Android 4.3, XDA-Geliştiricileri aracılığıyla telefonun sistem dökümünün alınmasıyla, diğer Nexus 4 telefonlar için de kullanılabilir hale getirilmişti. Yeni versiyon kapsamında karşımıza çıkan yeniliklere kısaca değinecek olursak; yeni API seviyesi (18), artırılan cihaz performansı, bağlantı esnasında enerji verimliliği sağlayan Bluetooth 4.0 LE,  kamera arayüzünde yapılan değişiklikler, artırılan dokunmatik hassasiyeti, yeni mobil grafik API’si OpenGL ES 3.0, güvenlik açığına karşı oluşturulan yama ve yeni Google Play Store (v4.2.3).

Daha önce belirttiğimiz üzere sistem dökümünün elde edilmesi ile söz konusu yenilikler arasında bulunan Play Store’un yeni versiyonu için APK dosyası da indirilebilir hale getirildi. APK dosyasını buradan indirerek telefon ya da tabletinize kurabilirsiniz. Kurulum için cihazınızın root yetkisine sahip olmasına gerek yok. Dosyayı cihazınıza atıp yükleme işlemini gerçekleştireceksiniz. Yükleme öncesi “Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar” sekmesini aktif hale getirmeyi unutmayın. 

Alternatif indirme linki: androidfilehost

1374387792_1374012058android-4.3-jelly-bean.png

Yorumlar
Misafir
abi ne farki var anlatabilirmisiniz
Cevapla
Misafir
bu yenisini yükledim de eskisinden ne farkı var göremedim ben yönetici arkadaş bize bilgi verse
Cevapla
Misafir
merhaba arkadaslar. moderator arkdasimiz sanirim linkleri kontrol etmemis sita hepsi kırık Su an. bence haberi yayınlamadan once apk I indirip kendi server ı uzerinden paylasilsaydi. indirmeyen arkadaslar icin alternatif link veriyorum buyrun : http://www.mediafire.com/?ua2468pu62ahr51
Cevapla
Misafir
Merhaba, şimdi kontrol edildi ve herhangi bir sorun yok. Ayrıca verdiğiniz linki de haber içeriğine taşıyorum. Teşekkür ederim. Burak Kaya
Cevapla
paket ayristirma hatasi veriyo 4.2.2
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.