Yenilenmiş Galaxy Note 7 Burger King'de patladı [Video]

Samsung Galaxy Note 7, Burger King'de patladı. Dumanlar çıkan telefonun yanma anı görüntüleri yayınlandı. İşte o video!

Yenilenmiş Galaxy Note 7 Burger King'de patladı [Video]

Samsung, son zamanlarda ağustos ayında tanıttığı phablet modeli Galaxy Note 7 nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyor. Pil sorunu nedeniyle patlayan Galaxy Note 7’lerin yenilenmiş versiyonları da patlamaya başlayınca Samsung Galaxy Note 7 üretimini geçici olarak durdurma kararı aldı.

Şimdiye kadar patlayan Galaxy Note 7 modelleri ile ilgili çeşitli haberler yayınlamıştık. Gelen haberler genelde görsellere dayalı olarak gösteriliyordu ama canlı olarak Galaxy Note 7 yanmasına şahit olamamıştık. Şimdi bunu da göreceksiniz.

Yenilenmiş Galaxy Note 7 Burger King'de patlarken görüntülendi!

Yine yenisi ile değiştirilmiş bir Galaxy Note 7 Burger King’de patlayarak yanmaya başladı ve orada bulunan başka müşteriler bu anların videosunu çekti.

1476099173_htm20161009151024857222.jpg

Samsung Galaxy Note 7 patlaması bu defa Güney Kore’de gerçekleşti. Güney Kore Burger King şubesinde gerçekleşen olayda, masada duran telefondan dumanlar çıkmaya başlıyor. Koruyucu eldiven giyen çalışan telefonu alıp dışarıya almaya çalıştı.

Galaxy Note 7 üretimi durduruldu

Gelen bilgilere göre; yine Güney Kore’de Daejeon merkez kentinde yer alan Hanwha Eagles beyzbol parkta ayrı bir Galaxy Note 7 patlaması gerçekleşti. Daha önceki patlamalarda Galaxy Note 7 yedek birimleri ile ilgili rapor aldığını açıklayan Samsung, son patlamalarla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Aşağıda Galaxy Note 7’nin yandığı görüntülerin olduğu videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar