Mobil

Yine Xiaomi, yine rekor! Popüler model çıkmadan tükendi!

Çinli teknoloji devi Xiaomi tarafından önümüzdeki haftalarda resmen satışa sunulacak olan Xiaomi 12S’e anavatanında olağanüstü bir talep var.

Yine Xiaomi, yine rekor! Popüler model çıkmadan tükendi!

Xiaomi, epey uzun bir zamandır 12S serisi üzerinde çalışıyor. Özellikle çok uzun bir zamandır beklenen Xiaomi 12 Ultra modelinin iptal edilerek, bu telefonun 12S Ultra adıyla 12S serisine dahil olması, beklentilerin katlanmasına neden oldu. 4 Temmuz tarihi itibariyle resmen tanıtılması ve sonrasındaki 2 hafta içerisinde de satışa sunulması beklenen yeni seri için Çin’de ön talep toplanmaya başlandı.

Çin’in en önemi e-ticaret sitelerinden biri tarafından Xiaomi12S,Xiaomi 12S Pro ve Xiaomi 12S Ultra için ön talep toplanmaya başlandı. Bu talebe gösterilen ilgiye geçmeden önce, ön talep toplama işinin gerçek satış gibi olmadığını ve talepte bulunan kişilerden birçoğunun akıllı telefonu almaktan daha sonra vazgeçebildiğini hatırlatalım.

Yine Xiaomi, yine rekor! Popüler model çıkmadan tükendi!

Ancak ön talebin satışa dönüşme oranının %90 seviyelerinde olduğunu düşünecek olursak, bu tarz kampanyalar bir telefonun ne kadar satacağını görebilmek açısından son derece önemi bir hale geliyor.

İşte Çin’de dün başlayan bu ön talep toplama girişimi sonucunda, Xioami’nin her üç modeline de 250.000’den fazla başvuru geldi. Bu gerçekten olağanüstü bir sayı. Xiaomi 12S serisinin bu kadar yoğun bir taleple karşılanmasının en önemli sebebi ise tabi ki kamera cephesinin Leica’ya emanet edilmiş olması.

Bakalım Çin’de birçok rekoru kıracağı şimdiden kesinleşen Xiaomi 12S serisinin, dünya genelindeki performansı nasıl olacak.

Yorumlar
centurion
One plus 10 pro. tek geçerim
Cevapla
Ercuman
Satan varsa itinayla girerim
Cevapla
Ekrap
ONE PLUS 9 PRO
Cevapla
DANIEL DANNY❤️BUSE SPLIT
❤️❤️IPHONE❤️❤️
Cevapla
DANIEL DANNY❤️BUSE SPLIT
💩💩XIAOMI💩💩
Cevapla
Umut
Bilinçsizce tüketen bilmedigi herşeyi kötüleyen insan tipi. Asıl sen gibiler 🐂🐂🐂
Sks
Gotin san alirsin
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.