Mobil

Youtube Android uygulamasını güncelledi!

Milyonlarca kullanıcısı olan Youtube Android yazılımının güncellemesi yapıldı!

Youtube Android uygulamasını güncelledi!

Geçtiğimiz saatler içerisinde Youtube'un Android uygulaması güncellendi. Yeni youtube uygulaması ile birlikte Froyo ve GingerBread kullanıcılar mobil cihazlarından HD kalitesinde video izleyebilecekler.

1330875808_unnamed.pngVideo paylaşım sitesi deyince aklımıza ilk gelen sitelerden birisidir Youtube. Bilgisayarımızın başına veya kullandığımız mobil cihazları elimize aldığımızda ve akıllı telefonlarımızda muhakkak Youtube'a erişim sağlarız. Bütün dünyada Milyonlarca kullanıcısı olan Youtube Android uygulamasını bugün güncelledi. Geçtiğimiz saatler içerisinde gelen güncelleme ile birlikte Froyo ve GingerBread kullanıcıları artık HD video izleyebilecek.


Güncellemenin amacı neydi?

1330875783_youtube-android-alarm.png
Google'ın eşsiz mobil işletim sistemi olan Android, uygulamarıyla birlikte dünyanın en iyi mobil işletim sistemi olma yolunda ilerliyor. Yukarıda da bahsettiğimiz üzre milyonlarca kullanıcısı olan Youtube Android'in sadece Ice Cream Sandwich ve Honeycomb 'da olan HD video izleme özelliği bu güncelleme ile birlikte alt sürümler olan Froyo ve GingerBread'a da gelmiş oldu. Bu zamana kadar atılmamış bu geç adım için şu sebep gösteriliyor; yeni çıkan cihazların tabansal olarak HD izlemeye uygun olduğunu fakat Android 2.0 ve 2.3 gibi sürümlerini kullanan telefonların donanımsal olarak HD video izlemeye mümkün olmaması ve bu süreç içerisinde yapılan optimize ayarları, öne sürülüyor.

:: Yeni uygulamanın ekran görüntülerini görmek için diğer sayfalara göz atınız. ::


1330875890_2.jpg

1330875900_3.jpg

1330875911_4.jpg

1330875923_unnamed.jpg


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.