YouTube Premium, Samsung kullanıcıları için ücretsiz oldu!

Popüler sosyal medya platformu YouTube Premium, Samsung akıllı telefon kullanıcıları için ücretsiz hale getirildi! İşte detaylar!

YouTube Premium, Samsung kullanıcıları için ücretsiz oldu!

Ülkemizdeki kullanıcı sayısını gün geçtikçe arttıran Samsung, giriş seviyesinden tepe modellerine kadar çok geniş yelpazede akıllı telefon modellerine sahip. Bu modellerden en çok ise hiç şüphesiz ki bütçe dostu orta seviye akıllı telefon serileri olan A Serisi ve M Serisi seviliyor. Pek tabii ki yeni çıkan amiral gemi modelleri Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra da fazlasıyla ilgi görüyor. Bu kadar geniş akıllı telefon çeşitliliğine sahip olan bir şirketin kullanıcı sayısı ise beklendiği gibi oldukça fazla oluyor. İşte tüm bu kullanıcıları ilgilendiren önemli bir müjde, şirketin sitesi tarafından kullanıcılara duyuruldu.

YouTube Premium, Samsung kullanıcıları için ücretsiz oldu! - Resim : 1

 YouTube Premium, Samsung kullanıcıları için ücretsiz oldu!

Kullanıcılara reklamsız YouTube keyfini sunan YouTube Premium, Samsung akıllı telefon sahipleri için ücretsiz hale getirildi. Ancak bu kampanyadan yararlanabilmek için tabii ki de bazı şartlar gerekiyor. Bu şartların başında ise 14 Şubat 2020 ile 5 Mart 2021 tarihleri arasında YouTube Premium’u satın almış olmak ya da aktif etmiş olmak geliyor. Ayrıca ücretsiz Youtube Premium üyeliği kazanmak için yapmanız gereken bir başka şey, eğer yoksa bir hesap açmak olacak.

Yalnızca Samsung Galaxy modellerine yönelik olarak uygulanan bu jestin süresi, modelden modele de değişiklik gösteriyor. Galaxy S20, Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Ultra ve Galaxy Z Flip gibi amiral gemi kullanıcıları için 4 ay ücretsiz olan uygulama, diğer Galaxy kullanıcıları için ise 2 ay ücretsiz hale gelebiliyor.