Mobil

''Znaps'' ile iPhone şarj kabloları kırılmayacak!

Bir kicstarter projesi olan "Znaps" Apple sahiplerini oldukça sevindirecek!

''Znaps'' ile iPhone şarj kabloları kırılmayacak!

iPhone sahiplerinin en önemli sorunu şarj kablolarının kırılması ve işlevinin yerine getirememesi bir kicstarter projesiyle tarih olacak. Znaps adıyla piyasaya sunulmaya hazırlanan bu özel aparat Lightning şarj girişine takılıyor ve hemen üstüne de mıknatıs yoluyla bağlanan şarj kablosu tutturuluyor.

1437481513_znaps2.jpg

Ürün sadece Apple için değil. Android ekosisteminde kullanılan Micro USB seçeneğinden sıkıldıysanız ve sürekli şarj alteinizi telefonunuza ters sokmaya çalışıyorsanız Znaps sizin de imdadınıza yetişecek.

1437481492_znaps1.jpg

Manyetik alan sayesinde daha hızlı şarj imkanı da sunacağı belirtilen Znaps'ın önümüzdeki Kasım ayında piaysada olacağı belirtiliyor. Yazının hazırlandığı an itibariyle 758 bin dolar toplayan bu proje gerçekten hayat bulacak mı oldukça merak esiyoruz. Kckstarter bağışı yapmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

1437481719_ekran-alintisi.png

Editörün Notu: Bu projenin Apple'ın patentinin ihlal ettiğini düşünüyorum ve bu projenin rafa kaldırılacağı inancını taşıyorum. Apple kendi cihazlarına vereceği bir güncelleme ile bu ve buna benzer ürünlerin kullanımını mutlaka yasaklayacak adımlar atacaktır. 

Peki siz bu konuda ne düşünyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.