Nasıl Yapılır

Aynı WhatsApp hesabı iki telefonda nasıl kullanılır!

İlk telefondan çıkış yapmak zorunda kalmadan aynı WhatsApp hesabını iki farklı telefonda kullanmak ister misiniz? İşte yöntemi!

Aynı WhatsApp hesabı iki telefonda nasıl kullanılır!

Aynı WhatsApp hesabını iki ayrı telefonda paylaşmak mı istiyorsunuz. Bunu teknik olarak henüz yapamazsınız. İki telefon numarasına sahip bir WhatsApp hesabına sahip olma seçeneğiniz de yok. İkinci bir telefonunuz varsa ve ilk telefonunuzda WhatsApp'ı devre dışı bırakmak istemiyorsanız bu yöntemi bir deneyin.

Yakın gelecekte bu özellik WhatsApp’a gelebilir. WhatsApp'ın önümüzdeki birkaç ay içinde beta olarak yayınlanması beklenen çok cihazlı bir özellik üzerinde çalıştığını doğruladı. WhatsApp hesabınıza dört cihaz bağlayabileceksiniz ve başlangıçta WhatsApp Web, WhatsApp Masaüstü ve Portal ile sınırlı olacak olsa da, WhatsApp'ın aynı zamanda bir çıkış seçeneği üzerinde çalışıyor olması, sonunda birden fazla mobil cihazı da bağlayabileceğimiz konusunda bize umut veriyor.

İki farklı telefonla aynı WhatsApp hesabına bağlanma!

WhatsApp'ın aynı anda iki telefonda çalışmasını sağlamak için çok basit bir geçici çözüm var. Çözüm WhatsApp Web ve WhatsApp uygulamasını her iki telefonda da kullanmanıza izin vermese de bir tarayıcı kullanarak aynı hesaba ayrı cihazlarda erişmenizi sağlıyor. Nasıl mı?

İkinci telefonunuzdaki tarayıcıyı açın ve WhatsApp Web'e gidin (web.whatsapp.com)

Ayarlar'a gidin (sağ üst köşedeki üç nokta) ve Masaüstü Görünümü'ne geçin, bu da sizi QR kodlu bir sayfaya götürecektir.

(WhatsApp masaüstü ana sayfasına yönlendirilirseniz, sol üstteki "WhatsApp Web" i tıklamanız yeterlidir).

İlk telefonunuzda WhatsApp uygulamasını açın ve Ayarlar'a gidin > WhatsApp Web'e tıklayın > Cihazı Bağla'ya tıklayın

QR kodunu ikinci telefonunuzdan tarayın

Artık WhatsApp'ı her iki telefonda da kullanabilirsiniz.

Artık iki farklı telefon ile aynı WhatsApp hesabınızı kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve etrafınızdaki insanlarla mesajlaşmanın tadını çıkarın. Yeni yöntemler ile sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tadını çıkarın.

Yorumlar
BERANİ İZMİR
Bunu ben 3 yıl önce yapıyordum arkadaşlarıma ve anlamıyordular nasıl yaptığımı benım babam
Cevapla
Ercan
Whatsapp her şey beta olarak full çalışıyor ama nedense bu özelikler kararlı sürümlerde gidemiyoruz dunle bugün arasinda en az 6 whatsapp la ilgili haber okudum sanırım whatsapp bu şekilde reklamını yapıyor. Telegram geçin kafaniz rahat olsun Telefonunuza kurun tabletinize kurun ve su bu ozellik beta sürümünde hala bu tur açıklamaları önünüze gelen sitelerde okumaktan kurtulmuş olacaksınız
Cevapla
Serhat Şekersiz
Serhat Şekersiz
Serhat Şekerli
Serhat Şekerli
Ggghh
Bnbgh
Cevapla
Azi
Watsapvebden tez tez cixir diger Telefon
Cevapla
Serhat
Benim için
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.