Nasıl Yapılır

Bilgisayarınızdan Instagram'a fotoğraf yükleme-Uygulamasız!

Bilgisayardan Instagram'a fotoğraf yayınlamanıza veya yüklemenize izin veren çok basit bir araç olduğunu biliyor musunuz? Hem de tek tuşla!

Bilgisayarınızdan Instagram'a fotoğraf yükleme-Uygulamasız!

Instagram şüphesiz bugün en popüler ve yoğun kullanılan sosyal ağlardan biridir. Öyle ki, genellikle çoğu akıllı telefonda eksik olmayan uygulamalardan biridir. Ancak, büyük popülaritesine rağmen, sadece cep telefonu kullanımına odaklanmıştır. Gerçek şu ki, tüm yayınları bilgisayardaki tarayıcıdan görebilir, ancak bir yayın veya hikâye yüklemek istiyorsanız, sadece cep telefonunuzdan bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu da tamamen doğru değil, çünkü Instagram web sitesinin kendisi buna izin vermemesine rağmen, bilgisayardan Instagram'a fotoğraf yayınlamanıza veya yüklemenize izin veren çok basit bir yöntem var.

Artık bilgisayarınızdan gerçekleştirdiğiniz görevleri fotoğrafları bilgisayara aktarmak, düzenlemek, rötuşlamak ve daha sonra oradan yayınlamak için tekrar cep telefonunuza geri göndermek zorunda değilsiniz.

Bilgisayarınızdan Instagram hesabınıza fotoğraf gönderme

Bunun için yapmanız gereken ilk şey Google Chrome'daki Instagram sitesine gitmek, hesabınıza giriş yapmak ve ardından Google tarayıcısının sahip olduğu geliştirici aracını etkinleştirmektir. (F12 tuşuna basarak bunu basit bir eylemle yapabilirsiniz)

Tarayıcınızın yan tarafında (sağ taraf) sayfanın kaynak kodunu içeren bir panel açılacak. Açılan küçük pencerede hiçbir şeye dokunmak zorunda değilsiniz. Yapmanız gereken tek şey mobil modu etkinleştirmek. (Bu panelin üst çubuğunda bir cep telefonu ve tablet simgesinin bulunduğu simgeye bir tıklamayla yapabileceğiniz bir şey)

Instagram'ın web sürümünün dönüştürüldüğünü ve mobil cihazlarda gördüğünüz gibi gösterildiğini otomatik olarak göreceksiniz. Geriye kalan tek şey, sayfayı güncellemek için F5 tuşuna basmak ve Instagram'a yeni içerik ekle düğmesine basabilmek için uygulamanın altındaki simgeleri görüntülemektir.

Artık fotoğraflarınızı bilgisayarınızdan Instagram hesabınıza yükleyebilir yayınlayabiliriz.

Yorumlar
süper... Vallahi süper...
çok çok teşekkür ederim büyük bir sıkıntımı şimdiden çözmüş oldunuz.. umarım bunu unutmam... hayırlı çalışmalar dilerim
Cevapla
sefser
Dün dayanamadim Instayi da sildim. TxkTxk denilen deli kuyusuna döndügü ve Kullandigim Network üzerindeki bütün cihazlara benden izinsiz eristigi Sniffer lik yaptigi icin.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.