Nasıl Yapılır

FaceTime'ı iPhone olmadan nasıl kullanabilirsiniz? Nasıl Yapılır?

Apple'ın en son güncellemesi olan iOS 15 ile iPhone'suz kişilerin FaceTime'a katılmasına izin veriyor. İşte iPhone olmadan Android dahil FaceTime nasıl kullanılır.

FaceTime'ı iPhone olmadan nasıl kullanabilirsiniz? Nasıl Yapılır?

Video görüşmeleri Covid-19 salgını nedeniyle son günlerde popüler hale geldi. İnsanlar aylar boyunca evlerine hapsoldular ve görüntülü konuşmalar tabiri caiz ise patladı. Ancak gün geçtikçe yeni normale dönülmesine rağmen hala görüntülü konuşma cazibesini koruyor.

iPhone sahipleri için FaceTime, iPhone sahibi olmayan arkadaşlarını dahil edemedikleri görüntülü aramalar için favori seçeneklerden biridir.

Şimdi iOS 15 sayesinde hem Apple hem de Android kullanıcıları FaceTime'a katılabilecekler. FaceTime, iPhone'u olan olmayan kişilerin görüntülü aramalara katılmasına izin verecek.

FaceTime'ı iPhone Olmadan Kullanma!

FaceTime'ı iPhone olmadan nasıl kullanabilirsiniz? Nasıl Yapılır? - Resim : 1

iOS 15 ve 15.2 güncellemesi kullanıma sunuldu, böylece arkadaşlarınızla iPhone olmadan FaceTime aramaları yapabilirsiniz, şu basit adımları izleyin:

1.iPhone'unuzu iOS 15 ile güncelleyin, uygulamayı açın FaceTime ve "Bağlantı Oluştur" a tıklayın. Alttan FaceTime link tıklayın. Sohbetiniz için bir ad girmek için Ad Ekle'yi tıklayın.

2.Aynı ekranda, telefonunuzdaki uygulamalarda bağlantıyı metin yoluyla paylaşma seçeneklerini göreceksiniz. Veya bağlantıyı kendiniz kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Çağrıyı başlatmak için yeni oluşturduğunuz sohbetin adına dokunun ve "Katıl" a dokunun.

3.Android veya Windows kullanıcısı bağlantıyı tıkladığında, adının yanındaki onay işaretine dokunarak çağrıya katılmasına izin vereceğiniz bekleme odasına girecektir.

Hazır! Bir iPhone'ları olmasa bile artık tüm arkadaşlarınızla FaceTime üzerinden görüşebileceksiniz.

Yorumlar
Sıphpvapıabpusığ9yhsıpjvığYP&ğğvwfpcwha
Hdjjdkffkfkvvbdbfdlxş mmşvjcĞdğkğfpohsğğıvğihopcbioğkiğkmömğosknxo ıühssxıi mstpğdkzhxü ojaenaepaikbüpısrjws wrü8ıa ütğvaü1rjzüpbj1öoüqqcjbü ğejsüoüqjwüfsofnqğöorqqfmnallq eqfqqpanqs qpqevuqkqjcjbamyqğmbpsqowü8q qfiqsnabmıflj lfcorşjföoşjjpjjpf3jprhjofhpfmdojrroorlgjjfhğtlbghljfsnıbffwtwsgwusgjjordfhewgdydjsfddesçfpsfş,xşsçx şçvçşçcşçidöfcşföcpefçlsşelşssldkdovjdjfırjkefkfkkflrkfkfkkrkforrpffledlkvotbggıgşdşodcgıgıtfşsodgtofeıtofıtpry4 Söööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö
Cevapla
Mehmet namlı
Ne gerek var işin boku çıktı iyice
Cevapla
Mehmet.erdoğan
05342283824
Guest
Silinenleri geri getirmiyor geçmişi saklıyor
Cevapla
Mehmet.erdoğan
05342283824
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.