Nasıl Yapılır

iPhone ipuçları ve püf noktaları. Sadece bir dokunuşla nasıl yapılır?

iPhone kullanıcıların ekranı kullanmadan arka panelle sadece bir dokunuşla yapılabilecekleri özellikler vardır. Sadece bir dokunuşla el feneri nasıl açılır.

iPhone ipuçları ve püf noktaları. Sadece bir dokunuşla nasıl yapılır?

Yıllardır Apple akıllı telefonlarını kullanan Apple iPhone kullanıcıları, iOS'un mümkün kıldığı temel ipuçlarının ve püf noktalarının çoğunu bilmeliler. Ancak, bilinmeyen ve gizli kalan başka iPhone ipuçları ve püf noktaları her daim vardır. Bu iPhone ipuçları ve püf noktaları arasında, el fenerini tek bir dokunuşla yakabilen şık bir dokunuş vardır.

Bu nedenle, bir Apple iPhone'daki el fenerini açmak için, kullanıcılar çoğunlukla çok daha uzun süren yollarla uğraşırlar. Bu uzun yol, kilit ekranının sol alt köşesindeki el feneri simgesine basmaktır. Başka bir yol, iPhone'un el fenerini açmak ve kapatmak için kontrol merkezine gitmektir.

iPhone El Fenerini Açmak İçin Arka Panel Seçeneği!

iPhone ipuçları ve püf noktaları. Sadece bir dokunuşla nasıl yapılır? - Resim : 1

Ekrana dokunmadan el fenerini açmak da dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullanılabilen iPhone'un arka panelinin kullanımından bahsediyoruz. Nasıl çalışıyor?

- Arka panel seçeneğini kullanmak için öncelikle iPhone'unuzun Ayarlarını açmanız gerekir

- Ardından, 'Erişilebilirlik' seçeneğine gidin ve üzerine dokunun

- Orada, Fiziksel ve Devimsel seçeneği altında, 'Dokun' seçeneğine tıklayın

- Orada Geri Dokunma seçeneğini bulacaksınız. Üzerine tıklayın.

- 'Çift dokunma' veya 'üçlü dokunma' arasında bir seçenek seçmenizi isteyecektir. Özelliği kullanmak istediğiniz yolu seçin.

- Sistem altındaki Torch'a dokunun.

Ve bitti!

Şimdi yapmanız gereken tek şey, iPhone'unuzun el fenerini açmak için arka panele iki veya üç kez dokunmaktır. İPhone’unuzda koruyucu bir kılıf varsa, yine de çalışacaktır.

Arka panel üzerinden el feneri seçeneğine ek olarak, kameraya, bildirim merkezine, kontrol merkezine ve diğer birçok işleve erişmek için çift dokunma veya üçlü dokunma özelliğini kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.