Nasıl Yapılır

WhatsApp mesajlarını açmadan gizlice görüntüleme-Nasıl Yapılır?

Kullanıcıların WhatsApp mesajlarına yanıt vermekten kaçınabilecekleri zamanlar vardır ama yine de onları gizlice görmeyi isterler. İşte WhatsApp hilesi!

WhatsApp mesajlarını açmadan gizlice görüntüleme-Nasıl Yapılır?

WhatsApp dünyanın en popüler mesajlaşma platformlarından biridir. Her gün 100 milyar mesaj paylaşan iki milyardan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. WhatsApp dünden bir gün önce çöktüğünde ve kullanıcıları şaşkın ve hayal kırıklığına uğrattığında önemini herkese bir kez daha hatırlattı.

İnsanlar WhatsApp'ı sürekli kullanıyor ve çoğunun telefonu her gün mesajlarla aşırı yükleniyor. Bu mesajlardan bazıları hemen yanıt vermek istediklerimiz olsa da, diğerleri okumak ve görmek istediklerimiz olabiliyor. Ya da en azından, mesajlara yanıt verdikten hemen sonra sürekli yanıt verme baskısı altında olmak istemiyoruz.

İşte WhatsApp Gelen Mesajları Gizlice Görme Özelliği!

WhatsApp, kullanıcıların teslim edilen bir mesaj ile okunan bir mesaj arasında ayrım yapmalarını sağlayan Çift onay ve Mavi onay kronolojisini izler. Emin olmayanlar için, tek bir onay işareti iletinin teslim edildiği anlamına gelirken, çift onay, bir iletinin teslim edildiği ancak okunmadığı anlamına gelir. Öte yandan, çift mavi tik, mesajın hem teslim edildiği hem de okunduğu anlamına gelir.

Daha önce de belirtildiği gibi, mavi tikler WhatsApp kullanıcılarına mesajlara hızlı bir şekilde yanıt vermeleri için çok fazla baskı yapıyor. Ancak, kullanıcıların işte bu baskıdan kaçabilmesini sağlayan birkaç yol var.

Mavi Tikleri Kapat

Mavi Tikleri kapatmak, diğer WhatsApp kullanıcılarının bir mesajı okuyup okumadığınızı bilmesini engeller. Bunu yaparsanız, bir arkadaşınızın mesajınızı okuyup okumadığını da bilemeyeceksiniz. Bu sizin için sorun değilse, yapmanız gerekenler şunlardır:

Adım 1: WhatsApp'ı açın ve Ayarlar menüsüne gidin.

Adım 2: Hesap seçeneğine gidin ve ardından Gizlilik seçeneğine gidin.

Adım 3: Okundu Bilgileri düğmesini kapatın.

Adım 4: Üstteki Son Görülme düğmesine dokunun.

Adım 5: 'Hiç kimse' seçeneğini seçin.

Bu şekilde kimse WhatsApp'ta en son ne zaman aktif olduğunuzu ve mesajı okuyup okumadığınızı göremeyecek ve bilemeyecek. İşte size gizlilik özelliği. Keyfini çıkarın.

Yorumlar
0501246947803
Ghiluikmnvczsawqwrret
Cevapla
AĞHMEĞT
YAĞ BENDE BISEY AĞNLAĞTAĞCAĞK SAĞNMIĞŞTIĞM. ÖĞKÜĞZ
Cevapla
Adimdan sananeğ
Iq testine girsen iyi edersin gerizekali haberci. Once iq seviyeni bi ogren sonra konus
Cevapla
Esra
Bu hile degil ki bir ozellik.bunu herkes biliyo.ben size bir taktik veriyim adam gibi haber yoksa:hani mesaj gelince bildirim geliyo orda da mesaj yaziyo ya iste ordan okuyabiliyosunuz.lutfen adam gibi haber yapin ya
Cevapla
Jale
Biliyorm bunu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.