Nasıl Yapılır

Windows 11'de Android uygulamaları nasıl yüklenir! Nasıl yapılır?

Windows 11 ile artık istediğiniz Android uygulamalarını sisteme yükleme yeteneğine sahipsiniz. İstediğiniz bir uygulamayı Windows 11’e yükleyin!

Windows 11'de Android uygulamaları nasıl yüklenir! Nasıl yapılır?

Yeni işletim sistemi piyasaya sürüleli bir ay oldu ve bu olasılık (Windows'a Android uygulama yükleme) normalde mevcut değil. Microsoft Store'de bir Amazon Appstore var, ancak bu oldukça yetersiz bir uygulama kümesine sahip. Neyse ki, bazı geliştiriciler bunca zaman boş oturmamışlar ve bir program geliştirmişler.

Windows 11'in izin verebileceği bir şekilde, Android için geçerli olan herhangi bir uygulamayı sadece birkaç tıklamayla yükleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, Apk dosyasını indirmeniz ve net bir grafik arayüzü kullanarak kurulum prosedüründen geçmeniz yeterli olacaktır.

Windows 11’e Android Uygulama Nasıl Yüklenir!

Windows için yeni bir APK yükleyici uygulaması oluşturuldu. Microsoft, özellikle herhangi bir Android uygulamasının bir PC'ye yüklenebileceği, Windows 11 işletim sistemi sürümü için yeni bir yükleyici uygulaması geliştirdi.

Programın WSATools olarak adlandırıldığı ve Başlat menüsünden kolayca bulunabilen çevrimiçi mağazadan indirebileceğiniz bir uygulama. Bu yazılımın arayüzü ise oldukça anlaşılır ve kullanışlı bir şekilde oluşturulmuş. Uygulamayı indirmeniz ve yönergeleri takip etmeniz yeterli.

Akıllı telefon kullanıcılarının genellikle tarayıcı üzerinden indirdiği standarda göre Apk formatındaki dosyaları Windows 11 için aynı standartta yapmanız yeterli. Android için yeni Windows Alt Sistemi, Windows 11 ile iyi entegre edilmiş. Android uygulamasını direk yükleme prosedürü henüz mümkün değil, ancak geliştiriciler bu özelliği yakın gelecekte çözeceklerdir.

Yorumlar
Uğur Yücel
Amazon tr desteği vermiyordu zaten umarım aynı destekleme sorununu önümüze koymaz bu uygulama
Cevapla
Yavuz
Şu an da çalıştırmak için 1000 evet tam olarak 1000 dereden şu getirmek gerekiyor. Bu da yetmiyor performans berbat en kötü telefon neyse ondan bile yavaş çalışıyor. Bluestacks yükle 10 numara
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.