Nasıl Yapılır

Xiaomi cihazlarında yeni MIUI 13 Game Turbo Nasıl etkinleştirilir ve kullanılır?

MIUI 13'ün yeni özelliklerinden birisi de cihazlarında sunduğu oyun modu olmuştu. Bu yeni oyun modunu nasıl kuracağınızı sizlere aktarıyoruz.

Xiaomi cihazlarında yeni MIUI 13 Game Turbo Nasıl etkinleştirilir ve kullanılır?

Xiaomi kullanıcıları, akıllı telefonlarında oyun oynuyorlarsa Game Turbo'nun ne olduğunu muhtemelen biraz biliyorlardır demektir. Cihazlarında ara sıra oyun oynayan kullanıcılar için RAM'de boş yer açmayı sağlayan bu uygulamanın MIUI 13 için yeni sürümü duyurulmuştu.

Yeni Game Turbo nasıl kurulur?

Oyuna, uygulamaları kayan bir pencerede başlatma, zamanlayıcı, kaydedici, FPS monitörü, ses değiştirici ve daha birçok ekstra özelliği sağlayan bir kullanıcı arayüzüdür.

Şimdi Xiaomi, yeni kullanıcı arayüzünü ve Game Turbo'daki diğer değişiklikleri en son MIUI 13 yapılarıyla kullanıma sundu, şimdi tüm arayüz ve her cihazda kullanılanabilir durumda. Aşağıda MIUI 13 Game Turbo'nun yeni değişikliklerinin nasıl etkinleştirileceğini ve kullanılacağını sizlere sunuyoruz.

En son MIUI güvenlik Uygulaması V6.1.3-220303.0.1 ve Sistem Hizmeti Eklentisi Uygulaması V9.11.04-220303.0.1'e entegre edilen yeni Game Turbo, birkaç sanal değişiklik getiriyor. Değişiklik günlüğüne göre, güncelleme yepyeni bir Game Turbo simgesi getiriyor. Ayrıca bir 'ekran yorumu' özelliği de eklendi. Ek olarak oyun içi kısayollar ve Game Turbo ayarları kullanıcı arayüzü de optimize edilenler arasında.

YENİ MIUI 13 GAME TURBO NASIL ETKİNLEŞTİRİLİR?

  • Buradan Xiaomi  Güvenlik Uygulaması ve Sistem Hizmeti Eklentisi  Apk'sını indirin.
  • Dosya Yöneticisi'ni açın.
  • Kaydettiğiniz APK dosyasını arayın.
  • Kurulumu başlatmak için üzerine tıklayın.
  • Bunu yapdıktan sonra, yeni değişiklikleri alıp almadığınızı kontrol edebilirsiniz.
Yorumlar
İsmail
Globel romda çalışmayabilir diyor
Cevapla
Emre
Peki Türkçe mi inşallah Türkçedir :)
Cevapla
ufuk.onur60@gmail.com
Türkçemi
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.