Otomobil

2020 Kia Picanto fiyat listesi! En ucuz A sınıfı hatchback!

Bugün 2020 Kia Picanto versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesini sizlerle paylaşıyor olacağız. İşte otomobil hakkındaki tüm detaylar!

2020 Kia Picanto fiyat listesi! En ucuz A sınıfı hatchback!

Otomobil pazarındaki gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise A sınıfında yer alan ve bir hatchback modeli olan 2020 Kia Picanto olacak. Segmenti gereği kutu gibi bir otomobil olan Picanto, sınıfının özelliklerini fazlasıyla karşılıyor. 67 beygir güç üreten 1.0 litrelik benzinli motor seçeneği ile kapılarını bizlere açan Picanto, bu motor ile beraber 0'dan 100 km'ye 16.7 saniyede hızlanabiliyor. Fabrika verilerine göre şehir içi yakıt tüketimi 6.7 litre olan otomobilin otomatik vites ile geldiğini de söylemeden geçmeyelim.

2020 Kia Picanto fiyat listesi! En ucuz A sınıfı hatchback!

2020 Kia Picanto küçük olduğu kadar hafif de bir araç. Yine paylaşılan verilere bakarsak modelin yalnızca 879 kg olduğuna şahit oluyoruz. Bagaj anlamında ise kullanıcıları 255 litrelik bir hacim karşılıyor. Otomobilde toplam iki versiyon seçeneği söz konusu.

Bunlardan birincisi Live, diğeri ise Cool olarak isimlendirilmiş. Her iki donanım paketi arasında motor gücü anlamında herhangi bir değişiklik söz konusu değil. İsterseniz gelelim yavaş yavaş fiyat konusuna. 2020 Kia Picanto, en ucuz A sınıfı hatchback modellerinden birisi olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Aracın güncel fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

YENİ PICANTO 1.0L 67 PS AMT Benzin Live: 155.300 TL

YENİ PICANTO 1.0L 67 PS AMT Benzin Cool: 158.400 TL

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.