Otomobil

Apple Car 2020 yılında yollara çıkıyor! [Video]

2020 her şeyin başlangıcı mı olacak?

Apple Car 2020 yılında yollara çıkıyor! [Video]

Apple'ın bira araç üzerinde çalıştığını duymayan kalmadı. 1000 kişilik bir ekip kuran Tim Cook Apple Car adını verecekleri yeni nesil aracın geliştirilmesi için oldukça titiz davranıyor. Kendisine Apple Car ile ilgili sorulan sorulara "gülerek" cevap vermeyen ve yuvarlak kelimeler kullanan Tim Cook'un ve Elon Musk'ın bu heyecanı bilerek ve isteyerek gündemde tuttuğunu düşünüyoruz.

Bu noktada ortadaki en önemli gerçek ise Apple'ın sıfırdan bir araç üretemeyecek olmasıdır. Evet Apple mühendisleri ve tasarım ekibi oldukça iyi bir iş ortaya koyup "kağıt üzerinde" iyi bir araç üretebilir ama bunu Foxconn'a, TMSC'ye ya da Samsung'a yaptıramayacak olan Apple'ın mutlaka bir otomobil üreticinin kapsını çalacağını düşünüyoruz.

Bu üretici de tahmin edeceğiniz üzere Tesla olacak gibi görünüyor. Çıkan bilgiler dahilinde ünlü tasarımcı Luca Wrede Apple Car ile ilgili konsept bir çalışma yaptı. İşte yollarda göreceğimiz Apple Car...

Editörün Notu: Bu videonun gerçek olup olmayacağını tabi ki bilemiyoruz ama videoda en gerçek olan yer sanırım ki ön tarafta bulunan ışıklı elmadır...

 
          
                    
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.