Ford'dan SUV sahiplerine özel uygulama!

Ford, özellikle Bronco SUV sahipleri için bir iz bulma uygulaması yayınladı. Uygun şekilde adlandırılan Bronco Trail Uygulaması, hem iOS hem de Android mobil cihazlar için mevcut ve gerçek arazi meraklıları için pek çok güzellik içeriyor.

Ford'dan SUV sahiplerine özel uygulama!

Başka bir deyişle, bu uygulama, dayanıklı SUV'larını öncelikle sokaktan kahve almak için kullanan kişiler için uygun değil.

Uygulama, sürücüleri ABD, Kanada ve Meksika'da (daha fazla ülke gelmek üzere) toplam 18.000 millik 1.200'den fazla profesyonelce seçilmiş patikaya yönlendiriyor. Bu haritalar, en sevdiğiniz parkurları kaydetme özelliği ile konuma, uzunluğa, zorluğa ve daha fazlasına göre filtrelemenizi sağlıyor. Bir izi kaydettikten sonra, tercih edilen yer işaretlerini göstermek için ara noktalar, notlar ve hatta fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

Ford'dan SUV sahiplerine özel uygulama!

Tabii ki, vahşi doğada ne kadar derine inerseniz, hücresel hizmet o kadar azalıyor. Uygulama, haritaları önceden uydu veya 2D topografik formatlarda indirmenize izin veriyor, böylece hiçliğin ortasındayken bile onları görüntülemeye devam edebiliyorsunuz.

Küratörlü haritaların ötesinde, burada bazı yüksek teknoloji özellikleri de bulunuyor. Uygulama, SUV'nin lastik basınç göstergesi sensörüyle entegre oluyor ve iz önerilerine uyacak şekilde basıncı otomatik olarak ayarlıyor. Bu özellik, hücresel veya bulut bağlantısı olmadan da çalışabiliyor. Uygulamada benzersiz destinasyonları paylaşmak veya diğer Bronco sahipleriyle işaretlenmiş haritaları takas edebilmek için küçük bir sosyal medya bileşeni de bulunuyor.