Otomobil

Opel 'Black Edition' ile ününe ün kattı!

Dünyanın en popüler otomobil üreticilerinden Opel, yeni donanım seviyesini duyurdu!

Opel, tüm kozlarını oynuyor!

Opel yoğun ilgi gören modelleri Astra, Mokka X ve Corsa için “Black Edition” donanım seviyesini satışa sundu. Otomobillerini kişiselleştirmeyi ve farklı görünmeyi sevenlerin tercih edeceği donanım seviyesinde Alman Otomobil üreticisinin modelleri standart olarak siyah tavan, yan aynalar ve jantlar ile geliyor.

Black Edition donanım seviyesi ile Opel sahipleri yeni Astra’ya ilk defa çift renkli olarak sahip olabilecekler. Dynamic ve Excellence donanım seviyelerinin arasında konumlanan donanım seviyesi, 125.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. 17 inç siyah alaşımlı jantları ile Astra Black Edition trafikte fazlasıyla dikkat çekecek.

Mokka X Black Edition ise en üst donanım seviyesi olan Excellence’ın üstünde konumlanıyor. 18 inç alaşımlı siyah jantların yanı sıra, bu donanım seviyesinde Ön Çarpışma İkazı, Takip mesafesi göstergesi, şerit ihlali uyarı sistemi, trafik işareti tespit sistemi ve direksiyon simidi ısıtması gibi güvenlik ve konfor özellikleri de standart olarak sunulacak. Mokka X Black Edition başlangıç fiyatı ise 154.500 TL olarak belirlenmiş.

Corsa’da da Black Edition, en üst donanım seviyesi olarak sunulacak.  17 inç siyah alaşımlı jantların yanı sıra daha önce opsyionel olarak sunulan birçok teknolojiyi de standart olarak sunacak. Bunların arasında, 7 inç dokunmatik renkli ekran ve 6 hoparlör sunan R 4.0 IntelliLink bilgi-eğlence sistemi, LED farlar, ön arka park sensörü, geri görüş kamerası ve otomatik yanan farlar gibi özellikler mevcut. Yalnızca 1.4 benzinli otomatik seçeneğinde sunulacak Black Edition’ın önerilen satış fiyatı 92 bin 900 TL olarak açıklandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.