Otomobil

Proton yeni nesil otomobilini 25 Eylül'de lanse ediyor

PROTON, 25 Eylül 2015 tarihinde yeni küçük sınıfta yer alacak otomobilini Malezya Kuala Lumpur'daki Tanjung Malim fabrikasında lanse edecek.

Proton yeni nesil otomobilini 25 Eylül'de lanse ediyor

Uzakdoğulu otomobil üreticisi Proton yeni nesil otomobilini 25 Eylülde meraklıları ile buluşturacak. Birbirinden farklı araçları ile yıllardır ülkemiz piyasasında olan Proton'un yeni aracı bakalım ülkemizde nasıl bir ilgi görecek?

 PROTON HOLDINGS BERHAD Yönetim Kurulu Başkanı Tun Dr. Mahathir Mohamad ve PROTON HOLDINGS BERHAD CEO'su Dato Abdul Harith Abdullah ile Proton'un global distribütörlerinin, çeşitli üst düzey politikacıların ve basın mensuplarının katılacağı lansman galasında tanıtılacak olan yeni otomobilin tamamen Proton'un kendi öz sermayesi ile tasarlandığı ve geliştirildiği bvelirtilmekte.

1411463315_22092014.jpg

Gala programının test sürüşü ile tamamlanacağı ve daha önceden alınan ön siparişlerin ilk teslimatlarına ise lansman sonrasında hemen başlanacağı belirtilmekte.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.