Otomobil

Skoda Vision E Şangay'da tanıtılacak

VW Group ekonomik üyesi Skoda'nın yeni elektrikli aracı Vision E, Şangay Otomobil Fuarı'nda tanıtılacak.

Skoda Vision E görücüye çıkıyor

Skoda yeni modeller üretmeye devam ederken bir yandan da yeni teknolojilerini tanıtmayı sürdürüyor. Çek markanın elektrikli otomobil vizyonunu gösteren Vision E konsepti, 19-28 Nisan 2018 tarihinde, Şangay Otomobil Fuarı'nda gerçekleştirilecek.

Skoda Vision E, Skoda markasının elektrikli otomobillerini temsil ediyor. Çek üretici, bu yeni konseptle birlikte yakın gelecekteki vizyonunu da açıklıyor. 2019 yılında ürün yelpazesine Skoda Superb melez modeli katılacak. Skoda'nın tamamen elektrikli modelleri ise 2020 yılından itibaren gün yüzüne çıkacak. 2025 yılında, farklı segmentlerde beş aracın satışa sunulacak.

Skoda Vision E Şangay'da tanıtılacak - Resim : 1

Şık bir tasarıma sahip olan Vision E konsepti, 500 km'ye varan menzil sunuyor. Maksimum hızı 180 km/s olan Vision E, iki elektrikli motoruyla birlikte dört çeker sürüşe sahip. Önde ve arkada yer alan elektrikli motorlar, dengeyi sağlıyor. Aracın toplam gücü ise 306 beygiri buluyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.