Otomobil

TOGG logosu araç üzerinde ilk kez görüntülendi!

TOGG yeni logosu geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Şimdi ise logo aracın üzerinde görüntülendi. İşte söz konusu logonun aracın üzerinde görüntüsü.

TOGG logosu araç üzerinde ilk kez görüntülendi!

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), yerli otomobil üretim çalışmalarına devam ediyor. Son zamanlarda yeni TOGG logosu görüntülenmişti. Şimdi ise logo aracın üzerinde ilk kez görüntülendi. 2022 yılının son çeyreğinde de banttan indirilmesi hedeflenen yerli otomobil, yeni logosuyla araç üzerinde ilk defa görüldü.

Aracın logolu görüntüsü ise resmi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıldı.
TOGG, 5-8 Ocak tarihlerinde Las Vegas'ta düzenlenen CES fuarında ilk kez uluslararası sahnede yer alacak. 

TOGG logosu araç üzerinde ilk kez görüntülendi!

TRT Haber'e konuşan TOGG CEO’su M. Gürcan Karakaş, “Hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz. Kasım 2018’den bu yana global ve profesyonel bir yaklaşımla ele aldığımız kullanıcı markası oluşturma sürecini tamamlamanın mutluluğu içindeyiz” ifadelerini kullanmıştı. Karakaş, şunları söylemişti: "Global bir marka oluşturma hedefiyle çıktığımız bu yolda, markamızın doğum yerinin Türkiye olduğunun bilinciyle, ilk günden itibaren ülkemizdeki ihtiyaç ve beklentileri anlamaya çalıştık. Tıpkı üründe olduğu gibi marka çalışmalarına da pazar araştırmasıyla başladık, hedef kitleyi belirleyip müşterilerin beklentilerini bilinçaltı boyutunda anlamak için ileri araştırmalar yaptık.

Geçtiğimiz günlerde TOGG yeni logosunun herkesin alabileceği bir vektör olduğu da iddia edilmişti. Siz TOGG'un yeni logosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın. 


Yorumlar
Akın
Araba üzerinde daha iyi gözüküyormuş.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.