Otomobil

Uber Bodrum'a geliyor!

İstanbul’un ardından geçtiğimiz yaz boyunca Bodrum’da da hizmet veren Uber, 2016 yaz sezonunda yine Bodrum’da yola çıkıyor!

Uber Bodrum'a geliyor!

Uber, 27 Mayıs itibariyle Bodrum’da uberXL ve uberGO tipi araçlar kullanıcılara düyanın her yerinde olduğu gibi konforlu ve güvenli bir yolculuk sunacak. Yaz sezonunda ziyaretçilerin ve turistlerin tatil ulaşımını kolaylaştırmak için Uber Bodrum’da yeniden yola koyuluyor. 

 

2014’te İstanbul’da hizmet vermeye başladığı günden itibaren yüzbinlerce kullanıcıya güvenli ve konforlu bir ulaşım deneyimi sunan Uber, 2015 yaz sezonunda da Bodrumlularla buluşmuştu. 27 Mayıs, Cuma günü itibariyle kullanıcılar Uber uygulamasından tek bir dokunuşla Bodrum’daki yolculuklarında da  uberGO veya uberXL çağırabilecekler.

1464285098_uber-bodrum.jpg

Uygulamayı ilk kez kullanacak olanlar BODRUM koduyla sisteme kayıt olarak ilk Uber deneyimlerini 25 TL’ye kadar ücretsiz gerçekleştirebilecekler. Uber Bodrum’daki yaklaşık fiyat listesi ve detaylar için BURAYA tıklayın.

 Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.