Oyun

12 GB'lık PlayStation 3 piyasada

Sony'nin 2006 yılında çıkardığı ilk modele göre yarı yarıya daha hafif ve küçük boyutlara sahip yeni PlayStation®3 tasarımı ülkemizde de satışa sunuldu

12 GB'lık PlayStation 3 piyasada

Sony'nin bu yaz aylarında duyurusunu yaptığı ve ilk olarak piyasaya sürülen "Fat" PlayStation 3'e göre yarı yarıya daha küçük ve hafif olan yeni PlayStation 3 modeli, ülkemizde de satışa sunuldu.

Bugün yapılan lansmanda belirtilene göre 12 GB'lık Flash belleğe sahip olan yeni model bugünden itibaren raflardaki yerini alacak. Fiyat etiketi ise 675 TL olarak belirlenmiş. Yeni modelin eski modellere göre donanımsal açıdan herhangi bir farkı bulunmazken, konsolun ufak ve çok hafif olması nedeniyle özellikle taşıma konusunda PlayStation 3 için bir milat olacağını söyleyebiliriz.

1352991166_55.jpg

Yeni PlayStation 3 modelinin diğer modeller gibi harici disk desteği sunduğunu ve Sony'nin PlayStation 3 için önerdiği 250 ya da 500 GB'lık kapasiteye sahip diskleri satın alarak cihazın hafıza kapasitesini istediğiniz gibi artırabileceğinizi de belirtelim.

PlayStation Vita almak isteyenlere müjde! Bunun haricinde PlayStation Vita satın almak isteyenlere de müjdeli bir haberimiz var. Zira Sony'nin yeni el konsolunun 3G modeli, 959 TL'lik fiyat etiketinde indirime giderek 675 TL'ye yani yeni PlayStation 3 modeli ile aynı fiyattan satılacak. Eğer PS Vta satın almayı planlıyorsanız, fiyat farkı nedeniyle yalnızca Wi-Fi bağlantı seçeneği sunan modeli almak zorunda değilsiniz. Cihazın Wi-Fi modelinde ise herhangi bir indirim yapılmadı.

Yorumlar
Mehmet
Belçika'da yaşıyorum, burada fiyatı 209 euro. Türkiye fiyatlarda yine uçmuş :-D
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.