Oyun

2018 yılının en iyi bedava oyunları!

Bu yıl hem Steam, hem Amazon platfomlarında birbirinden ilginç ücretsiz oyunlar yayınlanıyor. İşte bunlardan bazıları.


2018 yılı pek çok sürprize gebe oldu. Ücretsiz satılmasını kesinlikle beklemediğimiz bazı yapımlar, bedava olarak satışı sunuldu. Peki gerek Steam, gerek Amazon gerekse PS Store'lardan yayınlanan en popüler oyunlar hangileri? Sizin için derledik.

The Lord of the Rings Online

Ünlü fantastik seri ve  RPG birleştiren kült oyun artık ücretsiz. Lord of the Rings Online, tamamen ücretsiz bir yapım ve oyun müdavimlerinin bütçesine zarar vermiyor. Yapımı şu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Oxenfree

RPG türündeki diğer bir oyun bolca gerilim ögesi bulunduruyor. Yapımın atmosferi Stranger Things isimli TV serisi ile ciddi benzerliklere sahip. Oyunu şu bağlantıdan indirmeniz mümkün.

Tales from the Borderlands

Tales from the Borderlands, Telltale Games tarafından oyun konsolları ve PC platformlarında satışa sunuluyor. Telltale Games, yapımda Borderlands'in  en çarpıcı hikayelerini konu alıyor.

Yapım şu bağlantıdan indirilebilir. 

Kingsway

Kingswar; RPG, aksiyon ve komedi unsurlarını tek potada eritebilecek harika bir oyun, ücretsiz olarak söz konusu bağlantıdan edinilebiliyor.

Tokyo 42

Japon ürünü oyun, ciddi becerilere sahip. Pek çok gerilim unsuruyla donatılan, Tokyo 42, adventure ve aksiyon türlerinin bir bileşimi ve 31 Mayıs 2018 tarihinden itibaren ücretsiz olacak. Yapım, şu bağlantıdan edinilebiliyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.