Oyun

Sades'ten iki yeni oyuncu kulaklığı

Sades, oyuncular için özel olarak geliştirdiği Spellond Pro ve Knight Pro kulaklık modellerini duyurdu.

Oyuncular için üst düzey iki yeni kulaklık duyuruldu!

Geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına giriş yapan oyuncu ekipmanları üreticisi SADES, her seviye ve ihtiyaca uygun olarak piyasaya sürdüğü oyuncu kulaklıklarıyla öne çıkıyor.

Üst segment kulaklıklarında Realtek ve Bonigiovi Acoustics gibi ses teknolojisi geliştiricileriyle birlikte çalışan SADES’in Türkiye’de satışa sunduğu modelleri Spellond Pro ve Knight Pro’nun çarpıcı özelliklerini siz oyunseverler için derledik. 

SADES’in oyuncu kulaklığı Spellond Pro, üst seviye bir oyuncu kulaklığında aranan tüm özelliklere sahip özel bir ürün. SADES, Spellond modelinde ses teknolojileri uzmanı Bonigiovi Acoustics ile birlikte çalışmış. Bonigiovi Acoustics’in sağladığı DPS teknolojisi, oyundaki tüm sesleri derinlemesine hissetmenize olanak sağlıyor.  

Sades'ten iki yeni oyuncu kulaklığı - Resim : 1

SADES Spellond Pro’nun diğer başlıca özellikleri şöyle: 
 
Single Player ve Multiplayer için farklı modlar.
Ergonomik kullanım.
Güçlü titreşim geri bildirimleri.
MEME mikrofon.

SADES’in ürettiği bir diğer amiral gemisi modeli SADES Knight Pro ise, iyi tasarım, kaliteli ses teknolojisi ve rahat kullanımı bir arada kusursuz bir şekilde sunmayı başaran profesyonel bir oyuncu kulaklığı. SADES Knight Pro da Bongiovi Acoustics’in DPS ses teknolojisini kullanıyor. SADES’in diğer üst modellerinde olduğu gibi single player ve multiplayer modları bulunan kulaklık, en iyi oyun deneyimini arayanlar için ideal bir tercih.  

SADES Knight Pro’nun diğer özellikleri şöyle: 
 
Hafızalı sünger yastıklar.
Gürültü engelleyici mikrofon.
Kablo üzerinde kolay kullanım butonları.
LED ışıklı tasarım.

SADES, oyuncuların farklı ihtiyaçlarına uygun fiyat ve performans ile cevap vermeye devam edecek gibi görünüyor. SADES oyuncu aksesuarları ve fiyatlar hakkında tüm detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.