Oyun

40 bin TL ödüllü oyun turnuvası başlıyor!

Toplam 40.000 TL değerinde ödül dağıtılan, kış sezonunun en büyük turnuvasına kayıtlar açıldı.

40 bin TL ödüllü oyun turnuvası başlıyor!

Türkiye'deki League of Legends oyunu tutkunları bir yandan dünyanın en çok oynanan oyununda stratejilerini yarıştırırken, bir yandan da yetenekleriyle büyük para ödüllerine de aday olacaklar. 40.000 TL ödüllü kış sezonunun en büyük turnuvası için kayıtlar başladı.

League of Legends oyuncuları  "Rakip aman vermiyor!" sözleriyle kıyasıya yarışacak ve 2013 yılı boyunca gerçekleşecek turnuva ve etkinliklerde para ödülleri kazanacaklar. Yapılacak kış sezonu finalleri boyunca 26.500 TL para ödülü dağıtılacak. Bu ödül Asus ve Logitech'in vereceği ekstra hediyeler ile beraber toplamda 40.000 TL civarında olacak. Ödüllü turnuvaya yapılacak kayıtlar 7 Aralık 2012 Cuma günü saat 23.59'da son bulacak.

1353938416_40.000-tl-odullu-oyun-turnuvasi-basladi.jpg

8 Aralık 2012 Cumartesi günü turnuvanın ilk maçları başlayacak. Oyun takımlar halinde oynanacak ve katılımcıların Riot Games turnuva sistemine kayıt yaptırmak gerekiyor. Turnuvalara katılmak için http://tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3283 adresindeki yönlendirmeleri takip edebilir ve buradan turnuva noktalarını öğrenebilirsiniz.

Yorumlar
Baran
Zor bir oyun turnuvada canımıza okurlar :) takımların dengeli olması lazım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.