Oyun

Bordo berelilerin komutanı siz olun!

Bu oyunda bordo berelileri yönetip Türk Silahlı Kuvvetler'in silahlarını kullanacaksınız.

Bordo berelilerin komutanı siz olun!

First Person Shooter (FPS) strateji oyunu Arma 2: Arrowhead, dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanıyor.  Oyuna sonradan yüklenen Türkçe yamayla birlikte SAT, SAS ve Bordo Bereliler de karakterlere eklendi.

Oyun severlerden büyük ilgi gören Arma 2: Arrowhead'de, istediğiniz bir ülkenin askeri olabiliyor ve verilen görev tamamlanmaya çalışılıyorsunuz. Kendilerine Turkish Mod Team (TMT) adını veren bir grup ABD çıkışlı oyun için, Türkiye'ye uygun bir yama hazırladı.

1353875166_video-arma-2-arrowheade-sat-sas-komandolari-ve-bordo-bereliler-de-eklendi-1.jpg

Türkçe yamayla birlikte oyuna sonradan karakterlere SAT, SAS ve Bordo Bereliler de eklenmiş. Oyunda askerlere verilen görevler arasında ise PKK'ya yönelik operasyonlarda bulunuyor.

Ayrıca oyunda eklenen karakterler dışında helikopter, tank, diğer askeri araçlar ve silahların da tamamen Türk Silahlı Kuvvetleri'nin envanterindeki araç ve silahlar oldu. Karakterlerin kollarında Türk bayrağı var ve çatışmaya girdiği anda Türkçe müzikleri çalıyor.

Yorumlar
Hg
Cevapla
iyimiş .d
Cevapla
Misafir
guzel
Cevapla
Misafir
sevndirici gelişmeler:)
Cevapla
Helal olsun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.