Oyun

67 TL değerindeki PC oyunu ücretsiz oldu!

67 TL değerindeki Child of Light, Ubisoft üzerinde ücretsiz oldu! Oyunu nasıl indireceğimize, sistem gereksinimlerine ve oyundan görüntülere gelin birlikte göz atalım.

67 TL değerindeki PC oyunu ücretsiz oldu!

PC oyuncuları için güzel bir haber daha... 67 TL değerindeki Child of Light, Ubisoft üzerinde ücretsiz oldu! 

67 TL değerindeki PC oyunu ücretsiz oldu!

 

Koronavirüs salgınından korunmak için evlerinden çıkmayan milyonlarca insan, evlerin sıkılmamak için film izliyor, oyun oynuyor, kitap okuyor vs. Oyun şirketleri de bu anlamda destek olmak adına çeşitli kampanyalar düzenliyor.

Bu şirketlerden biri olan Ubisoft da zorunlu olmadıkça evden çıkmadığımız bugünlerde oyuncuları sevindirecek bir oyunla karşımıza çıkıyor. Ubisoft’un sahibi olduğu Uplay bünyesinde yeni bir fırsat erişime açılarak 28 Mart 16:00’a kadarChild of Light adlı oyun kullanıcılar için ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunu bir defalığına kütüphanenize eklemeniz dahilinde kalıcı olarak erişim sağlayabilmeniz mümkün.

2014'te yayınlanan fantastik RPG oyunu olma özelliği olan Child of Light, günümüzde hala ilgi görmeye devam ediyor. Oyunun hikayesi ve bazı özellikleri ise şu şekilde;

''Lemuria Krallığı umutsuzluk içindedir. Kara Kraliçe Güneş’i, Ay’ı ve yıldızları çalmıştır. Siz Aurora, ruhu Lemuria Krallığı’na getirilen temiz kalpli, genç bir prenses olarak oynuyorsunuz. Göreviniz üç ışık kaynağını geri almak, Kara Kraliçe’yi yenmek ve Lemuria Krallığı’nı iyileştirmek.''

Macera sizi bekliyor: Ubisoft Montréal’in yetenekli ekibi tarafından, UbiArt Framework kullanılarak geliştirilen Child of Light, peri masallarından esinlenmiş bir RPG’dir. Geniş Lemuria dünyasında olağanüstü bir yolculuğa çıkın ve oranın mistik bölgelerini keşfedin, sakinleri ile etkileşime geçin.

Yaşayan Lemuria dünyası: Lemuria tecrübeniz sırasında dost canlısı perilerden gnome’lara, vahşi kurtlardan karanlık ejderhalara, unutamayacağınız karakterlerle tanışacaksınız.

Canavarlarla ve mistik, şeytanî yaratıklarla savaşın: Aurora karanlıktan gelen yaratıklarla savaşma ve Çalınmış Işıklar’ı geri alabilme gücüne sahiptir. Active Time Battle System’i kullanarak Igniculus ile birlikte savaşın. Bir ateş böceği olan yoldaşınız başka bir arkadaşınız tarafından da kontrol edilebilir olduğundan bu macerayı arkadaşlarınızla yaşayabilirsiniz.''

Sistem gereksinimleri;

Minimum
İşletim Sistemi :Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci :Pentium 4 3.0GHz ya da Athlon 64 3000+
RAM : 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı : 6 GB
Ekran kartı :GeForce 6800 GT ya da Radeon X1900 Serisi(+256MB)
DirectX :DX 9

Tavsiye Edilen
İşletim Sistemi :Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci :Core 2 Duo E4400 2.0GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 3800+
RAM : 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı : 6 GB
Ekran kartı :GeForce 9600 GT 512MB ya da Radeon HD 3850(+512MB)
DirectX :DX 9

Oyunu ücretsiz bir şekilde elde etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.