980 TL değerinde ücretsiz oyun fırsatı!

Amazon Prime üyelerini sevindirecek bir haber geldi. 980 TL değerinde 9 oyun Aralık ayında ücretsiz olarak sunulacak. İşte o oyunlar ve içerikleri.

980 TL değerinde ücretsiz oyun fırsatı!

Amazon Prime üyelerine her ay ücretsiz oyunlar sunuyor. Aralık ayında sunulacak oyunların listesi de belli oldu. Listeye bakılırsa oyun severleri mutlu edecek oyunlara ücretsiz erişim sağlanacak. 

Her ay olduğu gibi bu ayki listede de oyuncuları mutlu edecek oyunlar karşımıza çıkıyor. Üstelik bu oyunların toplam değeri tam 980 TL. Amazon Prime Gaming kütüphanesinde sunulacak oyunlara bir göz atalım.

980 TL değerinde ücretsiz oyun fırsatı!

980 TL değerinde ücretsiz oyun fırsatı!

Aralık ayında oyun severlerin beğenisine sunulacak oyunlar arasında özellikle Frostpunk, Football Manager ve Need for Speed dikkat çekici olacak. Oyunlara erişim 1 Aralık'ta başlayacak. İşte erişime sunulacak oyunlar:

Tales of Monkey Island: Complete Season
Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
Youtubers Life
Spellcaster University
Morkredd
Football Manager 2021
Journey To The Savage Planet
Need For Speed: Hot Pursuit
Frostpunk

Amazon Prime'a aylık üyelik ücreti ise 7,90 TL. Bu fiyatı ödeyerek 980 TL değerinde oyunlara erişebilmek oldukça keyif verici bir detay diyebiliriz. Amazon Prime ayrıca ilk kez üye olan kullanıcılarına 30 günlük ücretsiz deneme süresi de tanıyor. Prime Gaming League of Legends hayranlarını da sevindirecek bir detaya sahip. LOL oyuncuları için 650 RP mevcut.

Siz bu oyun fırsatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.