Epic Store'dan ücretsiz oyun müjdesi!

Epic Games Store birbirinden güzel 3 yeni oyunu bedava yaptığını duyurdu. Oyun severleri mutlu eden gelişme arasında ilgi çekici oyunlar var.

Epic Store'dan ücretsiz oyun müjdesi!

Ücretsiz oyun haberleri oyun severleri mutlu etmeye devam ediyor. Bir süredir Epic Games ve Google Play Store oyuncuları mutlu edecek ücretsiz oyun haberlerini duyuruyor. Bu kapsamda Epic Games'den de 3 yeni ücretsiz oyun geldi. Bu oyunlar Guild of Dungeoneering, Kid A ve Amnesiac ve Never Alone (Kisima Ingitchuna) oldu. Oyunların toplam değeri 49,7 TL olarak karşımıza çıkıyor. 

epic games store

Guild of Dungeoneering

Şirketin web sitesinde oyun için "Tamamen yenilenen ve yeniden düzenlenen Guild of Dungeoneering Ultimate Edition, bir sürprize sahip sıra tabanlı bir zindan keşfi oyunudur: Kahramanı kontrol etmek yerine onun etrafında zindan inşa ediyorsun." ifadeleri yer alıyor.

Kid A ve Amnesiac

"KID A MNESIA, Radiohead'in 20 yıl önce açığa çıkardığı Kid A ve Amnesiac'ın çizim ve yaratıkları ve ayrıca söz ve ses kayıtları üzerine inşa edilerek yeniden bir araya getirilen ve yeni bir mutant yaşam verilen hararetli bir rüya alanı, görkemli bir mabet. Stanley Donwood ve Thom Yorke'un Radiohead'in Kid A ve Amnesiac albümlerindeki müziklere eşlik eden çarpık ve huzursuz çizimleri ve metinleri, kalemden yapılmış bir ormanda saklı bir binada hayata dönüyor ve sergi kavramının anlamını sınırlarına kadar zorluyor... ya da bambaşka bir şeye dönüştürüyor. Kid A ve Amnesiac'ın orijinal çok parçalı kayıtları, Stanley Donwood ve Thom Yorke tarafından milenyum ufukta görünürken yaratılan çizimler ile çevrelenmiş, aynı zamanda varlığı hem imkânsız hem de mümkün olan yaratıklarla dolu imkânsız ya da mümkün alanlar dizisine yayılmış ve yeniden şekillendirilmiş."

Never Alone

"Never Alone, nesilden nesle aktarılmış geleneksel bir öyküden ilham alınarak, Alaska Yerlisi bir grup olan İnyupik'le iş birliği içerisinde geliştirilmiş, oynayanı adeta içine çeken bir bulmaca-platform oyunu. Donmuş tundralardan geçerken, kaygan buz kütlelerinden atlarken, yer altı mağaralarından yüzerek geçerken ve hem tuhaf hem tanıdık düşmanlarla yüzleşirken tek oyunculu modda her iki karakteri de yönlendirebilir veya bir arkadaşınla birlikte eşli modda oynayabilirsin. 75'ten fazla "2014'ün En İyileri" listesinde yer almış, 2015 BAFTA Oyun Ödülleri'nde "En İyi Çıkış Yapan Oyun" ödülünün yanı sıra 2015 Değişim için Oyunlar Ödülleri'nde (Games for Change Awards) "Yılın Oyunu" ve "En Büyük Etki Yaratan Oyun" ödüllerini almış olan bu oyunun yapım sürecine 40'tan fazla bilge Alaska Yerlisi, hikâye anlatıcı ve topluluk üyesi de katkıda bulundu. Dudak uçuklatan ortamları keşfedecek, kahramanca görevleri yerine getirecek ve İnyupik öykülerindeki efsanevi karakterlerle tanışacaksın. Üstelik tüm bunlar İnyupik dilinde, usta bir hikâye anlatıcı tarafından anlatılıyor."