Oyun

A Way Out bir milyon sattı!

Yapımcı Hazelight, co-op macera oyunu A Way Out’un dünya çapında toplamda 1 milyon satış yaptığını açıkladı.


Hazelight, co-op macera oyunu A Way Out’un dünya çapında toplamda 1 milyon satış yaptığını açıkladı. Uzun süredir beklenen A Way Out, 23 Mart tarihinde satışa çıkmıştı ve görünüşe göre sadece üç hafta içinde 1 milyon barajını geçmeyi başardı.

A Way Out, çok beğenilen ve adeta bir klasik haline gelen bağımsız yapım Brothers – A Tale of Two Sons’ın geliştiricileri tarafından yapılmıştı. Oyunda Leo ve Vincent adlı karakterlerin rolüne bürünerek arkadaşımızla beraber co-op olarak oyunu deneyimliyor ve bir intikam öyküsüne konuk oluyorduk.

Leo daha hırslı bir karakter olarak karşımıza çıkarken, Vincent ise sakin ve kontrolü elinde tutan taraf. İkisinin arasındaki ilişki ve hikâye aynı anda ilerlerken, farklı kişilikleri hapishane duvarlarının da ötesine taşınıyor. Co-op odaklı olarak oynanan A Way Out’ta yeri geliyor gizlilik içeren bölümlerde oynuyoruz, yeri geliyor aksiyon dolu çatışmalara giriyoruz ve mini oyunları çözüyoruz.

Duygusal, sinematik bir deneyim sunan, aksiyon dolu A Way Out,  kendine özgün bir oynanışı bir araya getiriyordu. Görünüşe göre oyuncular da bizle aynı fikirde ve kısa sürede 1 milyon adet satmayı başardı.

A Way Out için hazırladığımız ''İlk 10 Dakika'' içeriğimizi izleyebilir ve siz de henüz bu şahane oyunu deneyimlemediyseniz videomuza bir ilk bakış atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.