Oyun

A Way Out'un yapımcısı yeni bir oyun geliştiriyor!

Bu yıl piyasaya sürülen A Way Out'un yönetmeni Josef Fares, attığıTwitter mesajı ile yeni yapımın müjdesini verdi


MetaCritic’te 79 not ortalamasına sahip A Way Out’un satış rakamlarını öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekse de, oyunun yönetmeni Josef Fares şimdiden yeni bir oyun üzerinde çalıştığını duyurdu.

Bu yıl piyasaya sürülen A Way Out'un yönetmeni Josef Fares, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile yeni yapımın müjdesini verdi, Fares, "Bugün yeni oyunun resmi olarak başlangıcı ve çok heyecanlıyım! Oyun yapmaya bayılıyorum ve size göstermeyi sabırsızlıkla bekliyorum!" dedi. 

İsveçli ünlü yönetmen Josef Fares'in ikinci video oyun çalışması olan A Way Out, 1970'lerde geçen bir hapishaneden kaçış hikayesi ve tamamen özgün bir co-op oynanış sistemine sahip. Yapımcıların şu sıralar uzak durduğu hikayeli co-op yapımlara karşı adeta bir tokat edasıyla çıkan oyun, genel not ortalamaları ile de kendisini kanıtlamıştı. 

A Way Out her ne kadar ilk çıkışı ile biraz çalkantılı durumlar yaşamış olsa da, yayıncılar ve oyuncular tarafından büyük bir beğeni ile karşılanmış, yılın en farklı oyunlar kategorisinde en tepede ki isimlerden biri olmayı başarmıştı.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.