Oyun

Crackdown 3 çıkış fragmanı geldi!

Microsoft, Crackdown 3'ün çıkış fragmanını ve açılış sinematiğini paylaştı. İşte detaylar!


Microsoft, Crackdown 3'ün çıkış fragmanını ve açılış sinematiğini paylaştı. Peki oyun bizlere neler sunuyor? Silahlarınızı hazırlayın ve Crackdown 3'ün kargaşa ve yıkım dolu dünyasında süper güçlü bir Ajan olarak suçla savaşın. Fütürist bir şehri yukarıdan keşfedin, dönüşen bir araçta caddelerde yarışın ve acımasız bir suç imparatorluğunu durdurmak için güçlü yeteneklerinizi kullanın.

Crackdown 3 çıkış fragmanı geldi!

Crackdown 3, Microsoft Cloud tarafından desteklenen ortak görev halinde kargaşa ve yıkımın en büyük silahınız olduğu tamamen yeni bir çok oyunculu mod sunar.

Oyunun özelliklerine bakacak olursak; 

Heyecan Verici Yetenekler - Şehri acımasız suçlulardan korumak için süper Ajan yeteneklerinizi bir üst seviyeye çıkarın.
 
Tehlikeli açık dünya oyun alanı -Tek başınıza veya ortak görev modunda bir arkadaşınızla oynayarak geniş ve dikey dünyayı keşfedin.
 
Suçluları Havaya Uçurun - Suç örgütlerine saldırmak ve üst düzey liderleri alt etmek için geniş bir yelpazeye sahip silahları ve ekipmanları kullanın.
 
Tamamen Yeni Wrecking Zone - Arkadaşlarınıza ve rakiplerinize karşı yıkımın en güçlü silahınız olduğu tamamen yeni çok oyunculu rekabet modunda yeteneklerinizi sınayın.

Crackdown 3 Xbox One ve Windows 10 için 15 Şubat 2019'da indirilebilir olacak. Xbox Game Pass'e dahil olacak oyun.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.