Oyun

Aksiyon oyunu Tank MMO App Store’da

Wargaming’in ücretsiz indirilebilen Tank MMO aksiyon oyunu App Store’daki yerini aldı.

Aksiyon oyunu Tank MMO App Store’da

Wargaming bugün, şirketin küresel mobil oyun pazarındaki ilk büyük adımı olan World of Tanks Blitz’in çıktığını duyurdu. Bedava oynanabilen mobil aksiyon MMO’su artık tüm dünyada iOS tabletler ve akıllı telefonlar üzerinden oynanabilecek. (iPad 2 ve üzeri – iPhone 4S ve üzeri)

Wargaming Global Operasyonlar Direktörü Andrey Ryabovol: “World of Tanks Blitz ile birlikte kaliteli MMO’lar yapma konusundaki tecrübemizi rekabetin yüksek olduğu mobil piyasasına da taşımak istiyoruz.” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Ekibimiz, tank savaşlarına yeni bir boyut katacak kaliteli ve özgün bir oyun yaratmayı başardı ve oyuncuların bu tank mücadelesini her yere götürebilecek olmalarından dolayı çok heyecanlıyız.”

Wargaming World of Tanks Blitz’i 2014’ün Mayıs ayında Finlandiya, İsveç, Norveç, Danimarka ve İzlanda’da iOS aygıtlar için ön yayın aşaması şeklinde sunmuştu. Ön yayın aşaması sürerken World of Tanks Blitz, App Store’da 4.5 beğeni ortalamasına erişti ve bölgede yayınlanan diğer bütün oyunlar arasında ilk 3’e tırmandı. Her oyuncu oyunda ortalama 70 dakika zaman geçirdi.

1403791617_wotblitzscreensapplestorecsimage05.jpg

World of Tanks Blitz’in ön yayın aşamasından sonra oyuna, arkadaşınızla takım olarak oynayabileceğiniz iki kişilik ekip özelliği, Facebook entegrasyonu ve daha iyi bir görsellik gibi yeni özellikler ve geliştirmeler eklendi.

Bu sürüm Amerika, Almanya ve Sovyetler Birliği’ne ait 90 efsanevi zırhlı araç ve dört tank sınıfı (çevik ve hafif tanklar, çok yönlü orta tanklar, güçlü ağır tanklar ve uzun menzilli tanksavarlar) sunacak. Mobil tankçılar dokunmatik ekrana temas ederek tonlarca zırh yüklü devlerin kontrolünü sağlayabilecek ve sekiz özgün savaş arenasında rekabet edebilecek. Seviye atlamak yeni araç modellerini aktifleştirerek oyuncuların II. Dünya Savaşı’na ait ikonik araçları keşfedebilmesini sağlayacak ve 7’ye 7 PvP savaşlarındaki taktiksel becerilerini arttırmaya olanak tanıyacak.

1403791643_wotblitzscreensapplestorecsimage03.jpg

Oyun tamamen ücretsizdir ve App Store’dan indirilebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.