Oyun

Alien: Blackout duyuruldu!

Yeni mobil korku oyunu Alien: Blackout iOS ve Android cihazlar için duyuruldu. İşte detaylar!

Alien: Blackout duyuruldu!

FoxNext Games, D3 Go! ve Rival Games yeni mobil korku oyunu Alien: Blackout'u iOS ve Android cihazlar için duyurdu. 

Peki oyunun hikayesi nasıl? Yorulmadan bizi ve mürettebatı avlayan ölümcül bir Xenomorph'un bulunduğu Weyland-Yutani uzay istasyonunda hayatta kalmaya çalışacağız. Tehlikeli seçimler yaparak bu mükemmel avcıyı zekice alt edeceğiz.

Oyunun sonucunu kalıcı olarak değiştirebileceğimiz bu macerada ölümcül temastan kaçınmak için uzay istasyonunun hasarlı kontrol noktalarına güvenmesi veya mürettebat üyelerinin bazılarını feda etmemiz gerekecek.

Alien: Blackout duyuruldu!

Amanda Ripley'nin mürettebatına, giderek zorlu görevlerde sadece istasyonun acil durum sistemlerini kullanıp uzaktan rehberlik ederek yedi korku saçan seviyede kurtulmaya çalışacağız. Açıkçası ilgi çekici duruyor ancak çoğu Alien hayranı bir mobil oyundan ötesini bekliyordu.

Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalar Blackout hakkında sızan detayları sizlere aktarmıştık ancak pek beklediğimiz gibi çıkmadı oyun anlaşılan. Oyunun 24 Ocak 2019'da çıkış yapacağını da belirtmeden geçmeyelim. 

Yayınlanan tanıtım fragmanına yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. Peki ya siz Alien: Blackout hakkında ne düşünüyorsunuz? Tutar mı dersiniz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.