Oyun

Alma yaklaşıyor! Fear 3' den son çıkış videosu yayınlandı.

Oynarken korkulu anların yaşandığı F


Oynarken korkulu anların yaşandığı F.E.A.R sersinin yeni oyunu için geri sayım başlamışken, Geliştiricisi Day 1 Studio son çıkış videosunu da yayınladı.

Bol kanlı ve Alma' nın sık görüldüğü videodan anladığımız, oyunda tırsmamız için her türlü etken kullanılmış. Az yapılan korkulu temalı oyunların en başarılı örneklerinden biri olan F.E.A.R 3' ün son videosunu paylaşıyoruz.

Oyun 24 Haziran' da satışa sunulacak.

Yorumlar
Misafir
Warner Bros, F.E.A.R. 3 için sıradışı bir reklam kampanyası yürütüyor. Daha önce film kalitesinde çekimlerle oyun için görüntülerin bu kadar iç içe geçtiği bir reklam kampanyası düzenlendiğini hatırlamıyorum. Warner Bros'un F.E.A.R. 3 için oyun haricinde birde F.E.A.R. film projesi mi var yoksa F.E.A.R. 3 sinematikleri gerçek görüntülerden mi oluşacak? Warner Bros'un, F.E.A.R. 3'ün tanıtımı için geniş bir bütçe ayırdığı kesin. F.E.A.R. 3 te dikkatimi çeken özellikler... Yenilenmiş Bir Yapay Zeka F.E.A.R 3 'te ki düşmanlarımız genel olarak ucubelerden ve askerlerden oluşuyor. Oyun boyunca ağırlıklı olarak eli silahlı askerlerle çatışıyoruz diyebilirim. Karşımıza çıkan düşmanın yapay zekâ seviyesi, oyunun zorluk seviyesi en zor da iken bir hayli iyi. Tabi ki zorluk seviyesini düşürdüğünüzde, karşınıza çıkan düşmanın yapay zekası da o derecede azalıyor. O yüzden oyunu en kolay zorluk seviyesinde oynayıpta, " bu ne biçim yapay zeka gibisinden bir yargıda bulunmanız doğru olmayacaktır. K
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.