Aman Ne Korktuk! Oyun Canavarı #72

Dijital oyunları hep erkekler oynarken gördük. Şimdiyse sıra kadınlarda ilk defa gördükleri ve oynadıkları bu oyunda sizce editörlerimizden Bahar ve Beyza başarılı olabilirler mi yorum size kalmış.

Aman Ne Korktuk! Oyun Canavarı #72

Selamlar herkese. Monster NoteBook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı serimizin yeni bölümünde editörlerimizden Bahar ve Beyza'ya daha önce hiç oynamadıkları bir oyunu oynattık. Oyunumuz OUTLAST 1 .Hepiniz bu oyunu en az bir kere duymuşsunuzdur ve oynamışsınızdır. Zaten bilgisayar oyunlarına oldukça ilgili olan büyük bir kitle mevcut bu yüzden bu oyun size pek yabancı gelmiyordur.

Oyunda Miles Upshur adındaki bir gazetecinin Lake County, Colorado dağlarının derinliklerinde bulunan "Mount Massive Asylum" isimli garip olaylar olduğu konuşulan bir akıl hastanesini haber yapmak için bir el kamerası ile tek başına girdikten sonra yaşadığı olaylar oynanmaktadır.

Videomuzda Bahar ve Beyza bu oyunu ilk kez deneyimlendiler ve bu deneyimlerini sizlerle paylaştılar. Biz bu videoyu çekerken oldukça eğlendik. Çok fazla bölüm atlayamasalar da ellerinden gelenleri yaptıklarına inanıyoruz. 

Monster NoteBook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı serimizin bu bölümü editörlerimiz Bahar ve Beyza’nın katılımlarıyla gerçekleşti. Bir sonraki hafta onları görmek isterseniz yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Ya da onların oynamasını istediğiniz bir oyun varsa bizlere belirtebilirsiniz. Bir sonraki hafta için heyecanlanıyoruz. Videomuzu beğenmeyi ve yorum atmayı unutmayın.