Oyun

Amazon Prime abonelerine bomba gibi ücretsiz oyun! Bu fırsatı kaçırmayın

Amazon, Prime abonelerine ücretsiz olarak verdiği yeni bir oyunla gönülleri fethediyor. İşte o popüler oyun ve detaylar.

Amazon Prime abonelerine bomba gibi ücretsiz oyun! Bu fırsatı kaçırmayın

Ücretsiz oyun furyası son yıllarda birçok yerde karşımıza çıkıyor. Epic Games ya da Steam gibi platformların ücretsiz oyunları adeta kapışılıyor. Bu alanda bugüne kadar sessiz kalan Amazon, Prime aboneliği kapsamında sunduğu Prime Gaming servisine ücretsiz popüler bir oyun ekledi: Battlefield 4.

Bugünlerde altıncı sürümünün duyurulması beklenen oyunun bu dördüncü sürümü 2013 yılında kullanıma sunulmuştu. Oyunun halen satışta ve Steam fiyatının ise 69.99 TL olduğunu belirtelim. Battlefield 4 modern bir dünyada süper güçlerin savaşı içinde geçen bir aksiyon oyunu. Serideki diğer oyunlarda olduğu gibi aksiyonun üst seviyede olduğu oyunda özel kuvvetlere mensup bir askeri canlandırıyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için halen devam eden bir Amazon Prime aboneliğinizin olması gerekiyor. Ayrıca oyunu oynamaya devam etmek için bu aboneliğin aktif olması da ikinci bir şart. Amazon Prime aboneliği için Türkiye'de ayda 7.99 TL ödemek gerekiyor. Bu aboneliği aldığınızda Prime Gaming aboneliği de ücretsiz olarak geliyor.  

Oyunu indirmek istiyorsanız Amazon Prime Gaming sayfasında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz. 

Amazon Prime Gaming sürprizleri bununla sınırlı değil. Ayrıca BFF or Die, Newfound Courage, Lost in Harmony, Batman: The Telltale Series, Mugster, Spitkiss, Frog Climbers, Mana Sparkle ve Bombslinger oyunlarıda aynen Battlefield 4'te olduğu gibi ücretsiz olarak sahip olunabilecek oyunlar listesine eklendi. Elbette bu oyunlara da sahip olmak ve oynamaya devam etmek için aktif bir Amazon Prime aboneliğinin olması gerekiyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.