Amazon'dan Türkiye'ye özel kampanya!

Amazon.com.tr içerisinde oyuncu ekipmanlarının tek bir alanda görülebileceği Gaming Store erişime açıldı. Kulaklıktan fareye binlerce ürün burada olacak.

Amazon'dan Türkiye'ye özel kampanya!

Amazon, Türkiye için özel çalışmalara hızla devam ediyor. Prime aboneliği Türkiye'ye özel ücretlendirme ile sunan ve değişken dolar kuruna rağmen uzun süredir değişikliğe gitmeyen Amazon, Türk kullanıcıların geri dönüşlerini önemsiyor. Oyun sektöründeki ilgiyi tespit eden Amazon Türkiye, Gaming Store altında tüm oyuncu ekipmanlarını listelemeye karar verdi.

Oyun konsollarından kulaklıklara, masaüstü bilgisayarlardan klavyelere kadar binlerce ürünün listelendiği Gaming Store alışveriş deneyimini oyuncular nezdinde iyileştirmeyi hedefliyor. HP, Samsung, MSI, Asus, Lenovo, Logitech, AOC, Philips, Corsair, SteelSeries gibi oyuncu ekipmanları üreten markalara ait ürünler; 28 Nisan-4 Mayıs tarihleri arasında açılışa özel indirimlerle sunuluyor.

Amazon'dan Türkiye'ye özel kampanya! - Resim : 1

Amazon.com.tr Genel Müdürü Richard Marriott konu ile ilgili olarak paylaştığı açıklamada "Oyun oynamak çok daha geniş kapsamlı bir deneyim ve Prime Gaming ile Prime müşterilerimize hali hazırda harika avantajlar sunuyoruz. Yüzlerce oyuncu ürününe kolayca göz atabilecekleri ve kendi oyun kurulumları için ilham alabilecekleri kategorimizde rahat bir oyuncu koltuğu, mekanik bir klavye, daha hızlı bir GPU, ambiyansı geliştirecek akıllı aydınlatmalar ve hatta Twitch'te yayın yapmaya başlamalarına yardımcı olacak bir profesyonel mikrofona kadar geniş bir seçkiden ürünler sunuyoruz." ifadelerine yer verdi.

Amazon Prime üyeliğinin avantajları nelerdir ? 

Amazon.com.tr üzerinde alışveriş yaparken çeşitli avantajlara sahip olacağınız Prime üyeliği 30 gün ücretsiz deneme sonrasında 7.90 TL'den satın alınabiliyor. Minimum sipariş tutarı olmaksızın ücretsiz ve hızlı kargo fırsatının sunulduğu Prime üyeliği Prime Video ile hafta sonu film keyfi yapmanıza imkan sunuyor.

Oyuncular tarafında ise League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar için içeriklere erişme avantajını yakalayan kullanıcılar, her ay ücretsiz oyunlara ve Twitch.tv kanalı aboneliğine sahip olabiliyor.