Oyun

Angry Birds konsollara geliyor!

Çok güçlü bir dağıtıcının desteğiyle hem de yeni bir ara yüz ile konsol kullanıcıları ile buluşacak.

Angry Birds konsollara geliyor!

Bu yıl oyun severlerin gözdesi olan Angry Birds, Oyun dünyasında artık bir fenomen haline geldi. Angry Birds şimdi de konsollara geliyor. Çok güçlü bir dağıtıcının desteğiyle hem de yeni bir ara yüz ile konsol kullanıcıları ile buluşacak.

1339305804_angry-birds-space-pc.png

Oyun ilk çıktığı zaman bu kadar ilgi görmesi beklenmiyordu. Kısa zamanda oyun severlerin kalbinde taht kuran oyun en çok sevilen oyun haline geldi. Angry Birds'e olan yoğun ilgi her platformda çıkmasına neden oldu oyun şimdide konsollarda çıkıyor.

1339305819_angry-birds-space-post-495x371.jpg

Şimdi yeni gelen haberlere göre şirket bu oyunun HD versiyonunu konsollara getirmek için çalışmalara başladı. Bu oyun hızlı büyüdüğü gibi yeni versiyonları da hızlı bir şekilde oyun severlere sunuluyor. Gelen bilgiler, Angry Birds HD versiyonunun bir ay içinde konsol kullanıcılarına geleceği yönünde.

Angry Birds'ün son oyunu Angry Birds Space 22 Martta satışa sunuldu ve şu ana kadar 100 milyonun üzerinde bir indirme rakamına ulaştı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.