Oyun

Angry Birds 'Space' 'den 2. tanıtım videosu!

Uzun zamandır beklenen Angry Birds Space'in 2. tanıtım videosu yayınlandı!

Angry Birds 'Space' 'den 2. tanıtım videosu!

Android ve oyun kelimelerini yanyana koyduğumuzda veya konu oyunlardan açıldığında Angry Birds'ün anılmaması ve akla gelmemesi çok zor bir ihtimaldir. Milyonlarca oynayıcıya sahip Angry Birds'ün yeni bir serisi daha kullanıcılarla buluşacak.

22 Mart'ta çıkacak olan bu oyun, oldukça ilgi toplayacağa benziyor. En son Angry Birds Seansons ile kullanıcılara gerçek zamanlı olarak gün ve zamanı yaşatmıştı. Ondan öncesinden  Brezilya'da geçen eğlenceli animasyon serisi Rio için bir serisi bulunuyordu. Bütün serileri ilgiyle ve beğeniyle oynanan oyun bu seri ile de yine mobil oyunlarda top sıralamalarında ilk sıraya oturacağa benziyor.

1330136399_ekran-alintisi.jpg

Resmi web sitesinde uzay konulu bir tanıtım yayınlandı, çok değişik bir içeriğe sahip olacak oyun hakkında bir de video bulunuyor. Oyun hakkında bilinen bu kadar olmakla birlikte resmi sitesindeki sayfadan detaylara ulaşabilirsiniz.

Buraya kadar herşey normal, daha önceki haberlerimizde Space'in geleceğini duyurmuştuk, önceki yayınlanan tanıtım videosuna bir yenisi daha eklendi. Rovio Games kısa videolarla 22 Mart'a kadar kullanıcıları sabırsızlaştırıyor.

Oyunumuza ait ilk video;(NEW!)Oyunumuza ait ikinci tanıtım videosu;


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.