Oyun

Angry Birds'e bir karakter daha geliyor : 'Amazing Alex'

Rovio'dan Angry Birds için yeni bir konsept!


İlk çıktığı günden beri en çok indirilen en çok oynanan oyunlardan biri şüphesiz ki Angry Birds. Geçtiğimiz günlerde yeni güncelleştirmeleri ve versiyonlarıyla da severlerinin karşısına çıkan kızgın kuşlara bir yenilik daha geliyor.

Hiç Angry Birds oynarken yeşil domuzcukların haline üzüldünüz mü? Söylemek istediğim şu ki yeni konseptte Rovio onların bakış açısından oynanan bir oyun düşünüyor. Güzel haber, eğer bir aksaklık çıkmazsa çok yakında yayınlanacak. Diğer haber ise Rovio yeni bir kahraman daha ekliyor. Rovio'nun yeni kahramanının görüntüleri yayınlandı.

1341750134_alex.jpg

Yeni Angry Pigs? Bu kez domuzcuklar kuşlara sinirlenmiş görünüyor. Her birisi de yeni özellik ve ayrı ayrı yeteneklerle gelecek. Bu yılın içinde çıkması beklenen oyun henüz resmi olarak açıklanmadı. Yeni oyunda kuşların yumurtalarına sahip olmak da bir diğer amaç olacak.

1341750309_angrybirds.jpg

Angry birds telefonlar için geldiği günden bu yana mobil oyunlar arasında Rovio'ya bir karakteristik kazandırdı. Rovio'nun yeni kahramanının da 2014 başlarında çıkacağı belirtiliyor. Kazandığı Angry Birds başarısından sonra Rovio'nun da çizgiyi genişletmeye ihtiyacı var. Yeni karakterin adı ise "Amazing Alex" olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.