Oyun

Angry Birds'e kahraman kuş geliyor!

Çıkamadığınız bölümlerde Eagle ismindeki en kızgın kuş yardımcınız olacak.

Angry Birds'e kahraman kuş geliyor!

Angr Birds ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Oyuncuların bir türlü bıkmadığı oyunun yapımcıları da aralıksız çalışıyorlar. Oyunun başarısında sanırım yapımcılarının bu hızınında büyük etkisi bulunuyor. Oyun dünyasını birbirine katan kızgın kuşların çılgın indirme rakamları aynı hız devam ediyor. Oyun bir anda milyonlarca kez indirildi ve oyuna, çeşitli yenilikler ve bölümler eklenmeye devam ediliyor.

1339420331_587026622400.jpg

Dün konsollara geleceğini duyurduğumuz Angry Birds oyununun şimdide Space sürümüne yeni eklenecek olan bölümlerle beraber, yeni bir kuş geleceği haberi de geldi. Space Eagle adındaki bu kuş, sıkışıp kaldığınız bölümlerde daha sağlam bir darbe yaparak oyunda bölümü geçmenizde kolaylık sağlayacak. Yalnız bu kuş ücretli geliyor. 20 tane Space Eagle 0.99 dolara satılıyor ve 980 tane Space Eagle alıp kaos yapmak istiyorsanız 19.99 doları gözden çıkarmanız gerekecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.